Hejbni kostrou na rodinném festivalu Pigyáda v Parku Mirakulum

O víkendu 21.- 22. května proběhne rodinný festival Pigyáda v zábavním Parku Mirakulum ve středočeských Milovicích. Tématem letošního ročníku je Hejbni kostrou, pestrý program bude zaměřen především na zdravý pohyb a různorodé sportovní disciplíny. Prasátka Pigy a Lily zde zahájí svou letní roadshow, během které navštíví oblíbené zábavní parky a rodinné dovolenkové destinace po celé České republice. 

„Na Pigyádě se návštěvníci mohou těšit na ukázky a workshopy věnované sportům jako jsou fitdance, florbal, rokenrol či mažoretkový sport, jejichž prostřednictvím si děti budou moci daný sport zábavnou a bezpečnou formou vyzkoušet, a to pod dohledem opravdových profesionálů,“ uvádí Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Active Radio. Pro děti jsou dále přichystané doprovodné pohybové aktivity, jako např. skok do dálky a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani tradiční koncerty, kouzelnická a divadelní představení nebo soutěže. „Programem Pigyády návštěvníky provedou kouzelníci Jakub Koutský a Mišuge, kromě plyšových prasátek Pigy a Lily na pódiu vystoupí mladé zpěvačky a vítězky soutěže Chci tě Slyšet Karolína Čížková a Nella Zámková, cvičitelka Hanka Kynychová nebo jeden z nejúspěšnějších českých iluzionistů Pavel Kožíšek. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na interaktivní zpívané divadélko s Culinkou či humornou hudební show Mlsotkové,“ doplňuje Zdeňka Chocholoušová.

Vstupenky bude možné pořídit pouze na místě, cena jednodenní vstupenky pro jednu osobu činí 300 Kč. Partnery akce se staly Madeta a.s., PetCenter, Tesco Mobile a projekt Bezpečně na cestě.

Program na oba dny:

10:30 – 11:10 Culinka (zpívané divadélko pro nejmenší)
11:15 – 12:00 Program Hejbni kostrou

Po-Bo Dance (ukázka a workshop)
Florbal (ukázka a workshop)
Jsme děti rokenrolu (ukázka a workshop)
Mažoretky (ukázka a workshop)

12:00 – 12:30 Pigy a Lily zahajují Pigyádu s kouzelníky Jakubem Koutským a Mišuge

Mini koncert prasátek Pigy a Lily
Zpěvačka Nella Zámková (vítězka soutěže Chci tě slyšet v kategorii Pigy)

12:30 – 13:15 Sladké představení Mlsotkové
13:20 – 14:00 Program Hejbni kostrou

Po-Bo Dance (ukázka a workshop)
Florbal (ukázka a workshop)
Jsme děti rokenrolu (ukázka a workshop)
Mažoretky (ukázka a workshop)

14:00 – 14:30 Show kouzelníka Mišuge „Hořící hasič“
14:30 – 15:00 Zábavná show s Pigy a Lily, kouzelníkem Jakubem Koutským a ptákem Léééňou
15:00 -15:30 Zpěvačka Karolína Čížková (absolutní vítězka soutěže Chci tě slyšet) – SOBOTA / Hejbni kostrou – Cvičení s Hankou Kynychovou – NEDĚLE
15:30 -16:30 Kouzelník Pavel Kožíšek: Cesta kolem světa
16:30 -17:00 Velké loučení prasátek Pigy a Lily s dětmi

You may also like...