Aktuální novinky z komiksové série Fortnite x Marvel: Nulová válka

Jeden z největších hitů minulého roku byla šestidílná komiksová minisérie Batman/Fortnite, ve které se Temný rytíř dostal do světa veleúspěšné počítačové hry a snažil se odhalit její principy a uniknout. Komiks přinášel nejen zajímavý nápad a hezkou kresbu, ale i kódy ke hře, díky kterým si mohli hráči pořídit nové skiny a artefakty.

Komiks byl trefou do černého nejen u nás, ale i po celém světě. Takže není divu, že se do počítačového klání zapojil i Marvel. Ten se rozhodl konkurenční DC trumfnout a v komiksu Fortnite x Marvel: Nulová válka vyšle do světa Fortnite své největší a nejpopulárnější hrdiny: Spider-Mana, Wolverina, Iron Mana a Shuri z Black Panthera.

Příběh začíná na tajemném ostrově, který je uzavřený v nekonečné válce. Tu může zastavit jen jediná věc – úlomek Bodu Nula, který uvíznul v marvelovském univerzu. Oblíbení hrdinové ze hry Fortnite vyráží, aby se pokusili najít mocný předmět dřív, než dojde ke katastrofě. Avšak naráží na soupeře, ale i nečekané spojence. Ovšem organizace, usilující o získání „Nulového úlomku“ je tak mocná a nebezpečná, že možná ani tým složený z těch největších hrdinů obou světů nemusí stačit.

Máme pro vás další novinky ze světa Fortnite x Marvel! 
 
Už víme, co za odměny na vás pod speciálními kódy čeká! Pojďme se na ně podívat!
  • S prvním číslem získáte nový kostým Spider-Mana! 
  • S druhým číslem dorazí wrap ve stylu Iron Mana. Své věci si díky němu budete moct přeměnit do červené a zlaté barvy, přesně ve stylu Tonyho Starka! 
  • Třetí číslo přinese krumpáč… Ovšem krumpáč, který patří Wolverinovi! 
  • Čtvrté číslo přinese speciální sprej s tagem Nulové války, kterým si budete moci označit svoje území!
  • A pátý, poslední sešit, vám poskytne úžasnou a jinde nesehnatelnou nahrávací obrazovku, která vás i mezi jednotlivými bitkami vezme do světa Nulové války!
  • Pokud budete mít všech pět dílů a použijete všechny kódy, získáte kostým inspirovaný Nulovou válkou!
POZOR 

První tři odměny budou exkluzivní pouze po určitou dobu. Později se dostanou do volného prodeje. Budou sice dražší, než kdybyste si koupili komiks s kódem, ale k dostání budou. Další odměny z komiksů by se do volného prodeje dostat neměly.

Ochutnávkový trailer najdete tady: youtube.com/watch?v=EVnGc1WuoGs
 

Na akční komiksové jízdě Fortnite x Marvel: Nulová válka se opět podílí úspěšný scenárista Christos Cage, který psal už Batman/Fortnite, spolu s Donaldem Mustardem z firmy Epic, který je jedním z hlavních lidí stojícími za hrou Fortnite. Tentokrát si k ruce vzali skvělého kreslíře Sergia Davila. Společně stvořili pětidílnou minisérii, ve které se s velkým třeskem střetnou dva slavné vesmíry.

Komiks Nulová válka, který vás vezme do těch nejtemnějších hlubin marvelovského vesmíru, obsahuje nejen napínavý příběh vyvedený parádní kresbou (a se skvělými obálkami, za kterými stojí Leinil Francis Yu), ale především kódy ke hře, díky kterým si hráči můžou pořídit nové kostýmy a předměty!

Série Fortnite x Marvel: Nulová válka u nás začne vycházet 8. 6. 2022, souběžně s americkým vydáním a bude k dostání jak v knihkupectvích, tak na novinových stáncích. Čeští hráči nebudou proti těm zahraničním nijak znevýhodněni, budou mít nové vybavené ten samý den, jako hráči po celém světě!

O sérii je u nás – podle ohlasů na internetu a předběžných objednávek – veliký zájem. Vzhledem velké popularitě světa Marvelu se čekají nejméně stejné prodeje jako byly u první série. Ale už jsme, po zkušenostech z Batman/Fortnite, připraveni. Doufáme, že se na všechny fanoušky Fortnite i Marvelu dostane a především, že budou spokojeni!

 

You may also like...