Herec Martin Dejdar změnil profesi, otevřel si bar na náplavce

Ne každý má to štěstí, že mu v období pandemie zůstala jeho práce. I Martin Dejdar přišel o pracovní nabídky a musí se otáčet co mu síly stačí.Nad barem jsem uvažoval už hodně dlouho. Je pravda, že celá situace, která se v posledních měsících děje, můj sen urychlila,“ přiznal na slavnostním otevření DayDee´s baru na pražské Náplavce.

Když prý dostal možnost pronajmout si jeden z nových rekonstruovaných prostor přímo na nábřeží v centru Prahy, neváhal. „Můj bar je pár metrů od botelu Admirál. Lidi sem začali chodit už před otevíračkou a musím říct, že jsou nadšení a rádi se vrací,“ pochvaluje si Dejdar.

To, že z místa udělal rodinný podnik, svědčí i fakt, že za barem neuvidíte jen samotného herce, ale i jeho syna Matěje s přítelkyní Sofií. „Musím říct, že nás to baví. Sofie zařizuje i pohoštění, takové ty dietnější cateringy a já se starám o pití. Nikdy bych neřekl, že z nás budou jednou barmani,“ vtipkoval Matěj Dejdar, který jako brigádnici najal i sestru Sáru. „Když táta dělá různé akce, pomáhám jako hosteska. Něco si tak vydělám a rozhodně se nenudím,“ přiznala Sára Dejdarová, která jinak stále studuje americkou školu.  

Na slavnostní otevření baru na pražské Smíchovské náplavce dorazila celá řada přátel a známých osobností. Popřát hodně zdraví přišla i herečka Dana Batulková, která prý udělala po dlouhé době výjimku a vyrazila do centra. „Martin mě pozval na skleničku a prasátko, tak jsem nemohla odolat,“ usmála se. Naopak velký milovník společenských akcí Richard Genzer dorazil v doprovodu své krásné přítelkyně. Nechyběl ani zpěvák Ondřej Ruml, Vladimír Michálek či návrhář Osmany Laffita. Velkým překvapením byl i režisér Tomáš Magnusek, který nedávno shodil téměř dvacet kilo a byl k nepoznání. 

Foto: Petr Brodecký

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...