Astrologův čtvrtek 23.7.2020 – Zábava a úkoly

Slunce ve Lvu, Luna v Panně. Etablovaná pracovitost. Praktičnost, konkrétnost. Plnění úkolů a zadání. I lenoch se vzepne k výkonům. Hledáme uplatnění pro své talenty. Potřebujeme se orientovat v životě.

Přicházejí nová témata, tentokrát spojená se zvládnutím a zpracováním své role ve vlastním životě. Na jednu stranu potřebujeme, aby byl život užitečný a abychom v něm dokázali získat to, co potřebujeme. Na stranu druhou chceme, aby byl i zábavný. Aby bylo dost prostoru pro tvorbu, pro realizaci. Chceme se bavit a chceme pociťovat, že žijeme. Chceme se dotýkat a doteky života opětovat. Nikterak v hloubce a ne moc výkonně hledáme smysl života pro teď. A minulost nás přitom aktuálně tolik nezajímá.

V zajímavé kombinaci se tu naopak snoubí bezstarostnost s úkoly. A tak je snad nejlepší si vzít za úkol vlastní vývoj a rozvoj a něco pro ně udělat.

Téma úkolů je silné, panenská Luna je v trigonu s velkými planetami v Kozorohu i Uranem v Býku.

Aktuálně je důležitý i Merkur v Raku. ten hraje poněkud terapeutickou roli. Vzpomíná na nezdary a snaží se tentokrát jednat lépe. Hledá citlivé cesty k vlastní duši i lidem okolo. To kvůli sextilu s Uranem a kvadrátu s Chironem. Zdá se, že mnohé se nám dneska vysvětlí a tento fakt nám pomůže na cestě dál. On ji totiž zásadním způsobem urychlí.

You may also like...