Herečky ze Slunečné vyměnily domácí karanténu a tepláky za rtěnky a make-up

Už téměř dva měsíce herečky ze Slunečné chodí bez make-upu, v domácím oblečení a o kadeřníkovi jen sní. Šanci hodit se do gala teď dostaly díky tomu, že se z nich na chvíli staly modelky. Lucie Benešová, Eva Burešová a Jana Stryková se staly tvářemi nové kolekce …stay COOL, stay DESIGN…

Módní návrhářka Jaroslava Procházková se 1. dubna chystala představit svoji novou oděvní kolekci. Zasáhly ale koronavirus a vládní nařízení, a všechny společenské akce tak musely být zrušeny. Jediná šance tedy byla uspořádat přehlídku bez diváků a následně ji pustit ven přes sociální sítě. Herečky si načesaly vlasy, nahodily make-up a sundaly tepláky, které vyměnily za modely z úpletu. „V Hlučíně, kde jsem doteď trávila hodně času, jsem běhala v teplákách. Víte, jak to má Rihanna, ne? Ta má tepláky tak možná za stovku a k nim nosí šperky. Já mám zlaté šperky tak maximálně od Vietnamců,“ směje se Eva Burešová, která coby Týna Popelková moc parády na statku neokusí.

Jana Stryková byla z přehlídky unešená a užívala si toho, že konečně může být za dámu. „Vrátila jsem se z Krkonoš, a najednou si užívám pozornost, najednou mě někdo učesal, nalíčil, mám make-up… Ale ty Krkonoše jsem si taky hodně užívala. A co nosím? Tepláky přítelovy, mikinu taky jeho, všechno velký,“ popisuje svoje domácí modely seriálová Petra Slaninová.

V okamžiku, kdy se po mole procházela Lucie Benešová, málokdo věděl, že se vlastně vrátila k práci, kterou kdysi dělala. „Já jsem se k modelingu vrátila po sto letech. Přivydělávala jsem si tím při studiu, ale nechodila jsem po mole, spíš jsem fotila. Tohle je moje první zkušenost,“ prozrazuje herečka, která dokonce vytáhla z rodinného alba svoji první modelkovskou fotku, když jí bylo patnáct let. „Tenkrát si mě vyhlédl fotograf Jaroslav Šimandl. Pět let jsem si při škole přivydělávala jako modelka. Tohle je moje úplně první zkušební fotka. Vzpomínám si, že jsem přišla do ateliéru, dala si jen rtěnku na pusu a fotilo se. Tenkrát to nebylo jako dnes. Líčení, česání,“ směje se herečka.

Foto: FTV Prima

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...