Autosalon 43: Plasťák, co se stane trendem, Subaru Impreza a naháč pod sto litrů

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 27. října ve 20.15 na Prima COOL a v repríze 30. října v 8.30 na Primě. 

Auto z recyklovaných plastů? A co tam mají světoví inženýři dál? I když třeba je právě tahle novinka předzvěstí toho, jak také může vypadat ekologická budoucnost. Ale dost filozofování, pusťte si Autosalon.

Na ambientní osvětlení, TFT displej nebo konektivitu auto nejezdí. Kdo se chce svézt, musí se spíš než do auta koukat pod auto. Zábavné automobily se však stávají ohroženým druhem. Tak uvidíme, jestli i Subaru Impreza podvozkově nevyměklo…

Vozidlo vyrobené z recyklovaných plastů, co má prakticky jediný rychlostní stupeň, to zní jako nepovedená reklama na MHD neboli „socku“. Třeba se ale z Hyundaie Ioniq 5 po svezení naopak vyklube obdoba letecké bussines class!

Statistiky jsou dobré leda pro politiky nebo pojišťovny. Však to znáte, málokdo dosáhne na průměrný plat. Proto zkusíme najít nějaké přibližovadlo, řekněme do 100 000 Kč. Lukáš Pešek zhodnotí nový naháč kategorie A2 CFMoto 300NK.

Toyota GR Supra

Autory fake news jsou i amatérští motorističtí novináři. Přes videokanály šíří nepravdy třeba o obytných vozech. Abychom věci uvedli na pravou míru, podrobíme jeden z největších kompaktních obytňáků značky Carthago důkladnému rodinnému testu.

Silnice není autodrom. Chcete-li si ověřit své jezdecké schopnosti, najděte si uzavřenou trať, sportovní auto a pak taky nějakého mentora. V Toyotě GR Supra o výkonu 340 koní si proto na technickém okruhu dáme závod s profesionálním pilotem rallye! 

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

Foto: Toyota CE

You may also like...