Hosté Hard Rock Cafe Praha mohou finančně obdarovat děti prostřednictvím Nadace Terezy Maxové

Pomáhat druhým je pouze na nás, a tak Hard Rock Cafe Praha® tento rok hledá hosty, kteří by podpořili znevýhodněné děti prostřednictvím Nadace Terezy Maxové a “Darovali úsměv”. Pod heslem “Udělejte si čas být laskavý” společnost Hard Rock® vyzývá hosty, aby se zapojili do šíření vánoční nálady a přispěli dětem finanční částkou. Návštěvníci, kteří dorazí do Hard Rock Praha, mohou do 9. ledna 2020 vhodit příspěvek pro Nadaci Terezy Maxové do speciálních kasiček, které se nachází v Rockshopu  u vchodu do restaurace.

Hard Rock Cafe Praha shromáždí všechny příspěvky, které budou věnovány dětem pomocí Nadace Terezy Maxové a předá je 10. ledna 2020.

Pro více informací o projektu “Daruj úsměv” v Hard Rock Cafe Praha navštívit stránky https://www.facebook.com/events/.

Pro rezevaci je možné navštívit webové stránky https://www.hardrockcafe.com/

Chcete-li zakoupit zboží z kolekcí Hard Rock Cafe, navštivte online Rock Shop® na www.shop.hardrock.com. Další informace o značce Hard Rock Cafe naleznete na webu www.hardrockcafe.com

O Nadaci Terezy Maxové:
Posláním Nadace Terezy Maxové dětem je umožnit každému dítěti prožít spokojené a bezpečné dětství v rodinném prostředí a dát znevýhodněným dětem šanci na lepší život. Mezi hlavní cíle nadace patří prevence nežádoucího odebrání dětí z rodinného prostředí, a to zejména z důvodů chudoby, a podpora všech forem náhradní rodinné péče. V oblasti ústavní výchovy nadace podporuje vzdělávání dětí a rozvoj jejich dovedností, a poskytuje jim tak lepší šanci na produktivní a naplněný život po opuštění dětského domova.

You may also like...