Hotel Andaz Prague je místo, kde vánoční tradice ožívají v kouzelných zážitcích

V srdci historické Prahy, kde ulice ožívají svátečním shonem a září tisíci světly, stojí symbol elegance a luxusu – hotel Andaz Prague, který se v období svátků promění ve slavnostní oázu, kde se pojí tradiční česká pohostinnost s moderními službami na světové úrovni. V hotelu Andaz Prague je na každém kroku cítit sváteční atmosféra, ať už hosté zvolí tradiční vánoční brunch plný sezónních delikates nebo vánoční pětichodové menu, perfektní symfonii chutí a vůní. A když přijde čas oslavovat příchod nového roku, Andaz Prague zve na grandiózní  Silvestrovskou  párty  s  exkluzivním  menu, vybranými koktejly a výběrem živé hudby, která vás provede až do ranních hodin nového roku. 

Zažijte magické Vánoce v hotelu Andaz Prague 

V hotelu Andaz Prague zahaleném do magické slavnostní atmosféry se rodí nezapomenutelné vzpomínky. U vánočního stromku zde hosté mohou prožít svátky s gurmánskými pochoutkami v autentické vánoční atmosféře.

24. a 25. prosince, až se vánoční zvony rozezní, si hotel Andaz Prague přichystal kulinářské dobrodružství ve formě vánoční pětichodové večeře plné vánočních chutí a vůní. Ať už si vyberete samotnou večeři, nebo si ji doplníte výběrem vína doporučeným zkušenými someliéry, zůstane vám vzpomínka na nezapomenutelný a bezstarostný vánoční večer. Je možné vybrat si čas večeře, který vám nejvíce vyhovuje: 18:00 nebo 20:30. Cena pětichodové večeře je 2 595 Kč na osobu, vinné párování za příplatek 1 595 Kč na osobu.

Skvělým tipem, jak oživit tradiční setkání o vánočních svátcích je nezapomenutelný vánoční brunch, který si Andaz Prague přichystal. Špičkoví kuchaři si připravili sezónní pokrmy doplněnými koktejly ze šampaňského, které dodávají společným svátečním chvílím oslňující lesk. 26. prosince od 11:30 do 15:00 se můžete ponořit do atmosféry plné společné radosti a luxusu za cenu 2 495 Kč na osobu.

Přivítejte Nový rok ve velkém stylu v hotelu Andaz Prague 

Zakončit rok gurmánským zážitkem, stylovými drinky nebo tancem za doprovodu živé hudby? S blížícím se koncem roku se Andaz Prague promění v místo plné oslav a stylových drinků, kde se hudba, tanec a radost snoubí dohromady.

Na Silvestrovský večer je připravena exkluzivní pětichodová hostina s vinným párováním v restauraci ZEM. Každý chod je mistrovsky připraven tak, aby oslovil chuťové pohárky toho nejnáročnějšího hosta. Za cenu 8 995 Kč na osobu si hosté užijí nejen welcome drink, neomezené množství nealkoholických nápojů, ale také vstup na elegantní párty Andaz NYE a půlnoční přípitek.

Vstupte do Nového roku s elegancí na silvestrovské oslavě, která slibuje být vrcholem roku. Připravte se tančit celou noc a uvítat nový rok ve stylovém prostředí Andaz Prague. Hosté se mohou těšit na neomezený přísun nealkoholických nápojů, vína, šampaňského, koktejlů a půlnoční přípitek stejně jako na stanici s dezerty, kde návštěvníci mohou sledovat přípravu dezertů přímo před svýma očima. S živou hudbou až do půlnoci a DJem, který udrží rytmus bujné noci až do ranních hodin nového roku, je tato silvestrovská oslava skutečně nezapomenutelná. Počet vstupenek je omezen na 150, tak není na co čekat! Večeře je od 20:00 do 23:30, párty od 21:00 do 2:00.

Hotel nabízí také možnost dřívější tříchodové silvestrovské večeře od 18:00. Tato večeře je ideální pro hosty, kteří preferují slavit večer v soukromí doma nebo se chystají na privátní party. Mají tak příležitost se dobře najíst předtím, než vyrazí do nočního ruchu. Tato možnost nezahrnuje vstup na hlavní silvestrovský večírek hotelu Andaz Prague. Cena brzké večeře je 2995 Kč na osobu.

V hotelu Andaz Prague nejde jen o pobyt nebo jídlo, ale o celkový zážitek. Je to o vytváření nezapomenutelných vzpomínek a pocitu, že Vánoce mohou být magické na každém kroku. Během letošních vánočních svátků přináší hotel Andaz hostům novinku a zcela nový zážitek: Pop up Potten & Pannen. Tento projekt navazuje na úspěšné otevření Atelieru Potten & Pannen v přízemí budovy hotelu dříve v tomto roce, který s jeho galerijním charakterem a unikátními exponáty přinesl nový rozměr kreativity a stylu. Do jedinečné vánoční atmosféry hotelu Andaz Prague Pop up Potten & Pannen dokonale zapadá a vnáší dotek kulinární elegance.

You may also like...