Hotel Prague Marriott je partnerem festivalu Metronome Prague 2022

Největší pražský hudební festival Metronome Prague – Music & Arts Fair se  blíží. Letošní 5. ročník této prestižní kulturní události proběhne od 23. do 25. června a jeho návštěvníci se mohou těšit na vystoupení řady zahraničních i tuzemských hvězd. V rámci spolupráce s pražským hotelem Marriott mají účastníci festivalu možnost využít nabídky v podobě 10% slevy na ubytování v luxusním hotelu v centru Prahy. 

Máme velkou radost, že můžeme být partnery největšího hudební festivalu v metropoli a pokračovat tak v našem závazku podporovat českou kulturní scénu. Návštěvníkům akce nabízíme 10% slevu na ubytování v našem hotelu během festivalového víkendu a na facebookovém profilu festivalu Metronome Prague navíc mohou soutěžit o ubytování zdarma nebo vouchery na oblíbené nedělní brunche v naší restauraci the Artisan,“ říká Štěpán Malý, marketingový a obchodní ředitel pražského hotelu Marriott.

Festival proběhne na pražském Výstavišti, které je od hotelu vzdáleno necelou čtvrthodinu veřejnou dopravou a nabízí tak strategické místo pro pobyt mimopražských návštěvníků během konání festivalu.

Součástí festivalu jsou také další kulturní akce, včetně divadelních představení, výstav a projekce filmů či doprovodného programu pro děti.

O Prague Marriott Hotel

Prague Marriott Hotel se nachází v centru hlavního města v docházkové vzdálenosti od nejznámějších historických památek a oblíbených nákupních center. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí moderně zařízené, prostorné pokoje a luxusní apartmá. Součástí rekonstrukce je také nový koncept restaurace The Artisan s otevřenou kuchyní, která se zaměřuje na moderní české pokrmy ze sezónních produktů od lokálních farmářů.

You may also like...