Za vánočním stromkem a dezertem J’Adior do Four Seasons Hotel Prague

Předvánoční období letos rozzáří jedinečný stromek Dior v lobby Four Seasons Hotel Prague. Milovníci módy a vánoční atmosféry si mohou vychutnat unikátní výzdobu a stylovou oslavu adventu s dezertem J‘Adior inspirovaným ikonickou módní značkou.

Hosté se mohou naladit na sváteční vlnu v elegantní The Gallery se sklenkou šampaňského a dezertem J´Adior, který pro ně připravil šéfkuchař hotelu Marco Veneruso se svým týmem. Dezert z kandovaného citrónu, citronového cremeux, piškotu a bílého sametového kakaa zdobí pravé jedlé zlato. Gurmánský zážitek z dezertu umocní výzdoba inspirovaná kolekcí Dior Cruise 2023 v čele s vánočním stromkem na lobby hotelu.


Více než třímetrový stromek zdobí ornamenty s motivy kolekce, ve které kreativní ředitelka Dioru, Maria Grazia Chiuri, oslavuje představivost a spojení historického dědictví se současnou vynalézavostí. Sofistikované dekorace v modré a zlaté barvě zahalí návštěvníky do módně sváteční atmosféry.

Šampaňské a dezert J´Adior se podává v The Gallery při krbu denně od 12-19 hodin. Každý pátek a sobotu se navíc hosté mohou těšit na živé piano v čase od 16-19 hodin.

You may also like...