Inspirace na silvestrovské drinky

Pořádná silvestrovská oslava se neobejde bez dobrého jídla a pití. Zkuste letos vyměnit pivo a víno za něco nového a neotřelého. Třeba za míchané drinky od STOCK, které vám letošní oslavu příchodu nového roku 2021 pořádně ozvláštní – připravili jsme si pro vás několik žhavých tipů, které doma hravě zvládnete. 

REPUBLICA ESPRESSO & TONIC 

Elegantním propojením karibských rumů a kávového extraktu vzniká rumový elixír Božkov Republica Espresso, který si můžete vychutnat v kombinaci s tonikem a kapkou citronu na ledu.

Sklenici „whiskovka“ naplňte ledem, nalijte 10 cl tonicu a poté 4cl rumového elixíru Božkov Republica Espresso, na závěr ozdobte plátkem citronu. 

REPUBLICA PINEAPPLE 

Výjimečný okamžik silvestrovské noci si žádá výjimečný drink! Ochutnejte novou prvotřídní vodku Božkov Republica z cukrové třtiny v kombinaci s ananasovou šťávou. 

Do sklenice na whisky dejte led, přilijte 4cl Božkov Republica vodky z cukrové třtiny, 6cl čerstvé ananasové šťávy a 0,5-1 cl sirupu z cukrové třtiny. Ozdobte třemi lístky bazalky.

AMUNDSEN DEEP MULE 

Aktivuj 6. smysl s Amundsen Deep Blue! Unikátně jemná, 6x destilovaná vodka, filtrovaná přes aktivní uhlí – namíchej si drink a silvestrovská party bude 6x zábavnější! 

Sklenici naplňte ledem, zalijte 4 cl Amundsen Deep Blue a dolijte zázvorovým pivem. Na závěr ozdobte limetkou. 

LEGENDARIO ELIXÍR PERFECT SERVE

Vychutnejte si silvestrovskou noc naplno a užijte si tak oslavy nového roku s výjimečným elixírem Legendario v jeho nejlepší podobě. 

Do whiskovky nasypejte pár kostek ledu. Zalijte 4cl Legendario elixír de Cuba a zastříkněte kouskem pomerančové kůry. 

GORDON´S PINK SPRITZ

Přemýšlíte nad originálním aperitivem či osvěžujícím drinkem pro přítomné dámy a Aperol Spritz se Vám již omrzel?  Oslňte delikátním, ovocným a osvěžujícím Gordon´s Pink Spritzem, jehož lahodnou chuť podtrhnete čerstvými nakrájenými jahodami. 

Velkou sklenici na víno naplňte ledem, přilijte 50 ml Gordon´s Pink, smíchejte s 50 ml citronové limonády a 25 ml kvalitního prosecca. Třešničkou na dortu jsou pak čerstvé plátky jahod.  

ROKU GIN & TONIC 

Gin Roku obsahuje směs 6 exotických botanicals – rostlin, které jsou typické pro Japonsko a které nenajdete takto pohromadě v žádném jiném ginu na světě. Chuť již tak výtečného ginu můžete vyzkoušet s tonikem a plátky zázvoru.

Sklenici typu highball naplňte ledem. ROKU Gin smíchejte s kvalitním tonicem a na závěr vložte do sklenice 6 proužků nakrájeného zázvoru.   

CAPTAIN MORGAN TIKI LEMONADE

Osvěžení během silvestrovského tance Vám poskytne Captain Morgan Tiki říznutý svěží citronovou limonádou. Výhodou je velmi rychlá příprava – drink si stihnete umíchat ještě před tím, než začne hrát Váš oblíbený song.

Naplňte vysokou sklenici ledem, přidejte 4cl Captain Morgan Tiki a dolijte 15cl citronové limonády (např. Sprite, 7up). Na závěr ozdobte limetkou.

Božkov Republica Vodka z cukrové třtiny 

Překvapte své blízké novinkou Božkov Republica vodkou z cukrové třtiny. Právě použití cukrové třtiny původem z Guatemaly přináší ve spojení s průzračně čistou vodou dokonalou jemnost a čirost. 

 SPEED FOX 

Potřebujete osvěžit během silvestrovské noci? Nejlepší volbou je zvolit lišácký Black Fox! Do skleničky nasypejte pár kostek ledu. Zalijte 4cl Black Fox a přilijte vychlazený Red Bull.

FERNET STOCK BARREL & COLA

Rádi zkoušíte nové věci? Právě pro vás je tu lahodný Fernet Stock Barrel Edition ve spojení s originální Coca-Colou! Whiskovku naplňte kousky ledu a zalijte panákem Fernet Stock Barrel Edition. Přilijte 0,1l Coca-coly a na závěr ozdobte plátkem pomeranče.

 

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...