Intenzitu zážitků z návštěvy Českého Krumlova umocní ubytování v penzionu Adalbert

Příjemné jarní dny lákají k výletům za krásami České republiky. Atraktivním  cílem je Český Krumlov, jedinečný architektonický skvost zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Romantická zákoutí, křivolaké uličky, starobylé domy… Intenzivní zážitky z návštěvy Českého Krumlova ještě umocní ubytování přímo v historickém centru, jen pár kroků od náměstí – v rodinném pensionu Adalbert v malebné a klidné Masné ulici. 

Pension Adalbert  je v provozu od 90. let, v roce 2021 prošel kompletní, citlivou rekonstrukcí. Každý z šesti útulných pokojů má osobitou atmosféru, zařízeny jsou s důrazem na kvalitní, estetické zpracování a na maximální komfort hostů. Příjemným bonusem jsou výhledy z oken na krumlovská panoramata včetně zámecké věže. Všechny služby, které pension poskytuje, jsou založeny nejen na  vysoké kvalitě, ale především na individuálním přístupu k hostům. Což ostatně výmluvně dokládá i osobní pozvání od Marcela Martančíka, majitele pensionu Adalbert: „Moc rádi vás u nás, v srdci Českého Krumlova, uvítáme a postaráme se o vás jako o naše přátele. Vyberte si některý z našich pokojů a užijte si domáckou pohodu kdykoliv během celého roku.“

Součástí pensionu je restaurace Můstek, kde hostům každé ráno připravují snídaně buď formou švédského stolu, nebo v podobě oblíbených snídaňových specialit. V poledne se Můstek proměňuje v burgrárnu s výtečně ošetřeným plzeňským pivem. Pár kroků od Adalbertu sídlí známá kavárna Masná 130 a hned naproti ní Prosek, budoár perlivých vín zasvěcený milovníkům bublinek. Během hlavní sezóny ulice oživá pouličními slavnostmi s živou hudbou a také malými gastrofestivaly.

You may also like...