Jak funguje led dezinfekce a proč se jí covid bojí?

Současná pandemie nám všem ukázala, jak moc důležité je udržovat naše prostředí hygienické používáním různých dezinfekcí. Na většině veřejných míst jsou proto čím dál tím víc k vidění zásobníky na všemožné lihoviny, které po nanesení na ruce nepříjemně štípou a navíc mají odér špatně vypálené slivovice. Co kdybychom vám řekli, že tento způsob dezinfekce je již minulostí a že můžete účinně chránit celé místnosti před neviditelnými zabijáky mnohem účinněji pomocí obyčejného neškodného světla?

Kvůli současné epidemii zmizely z poliček všech drogerií téměř veškeré zásoby dezinfekcí, různých hygienických gelů a podobných tekutin, které by měly mít za úkol chránit před zabijákem s názvem covid-19. Jejich ceny navíc kvůli tomuto boomu výrazně stouply, takže nejenže bylo složité nějakou dezinfekci získat, šlo dokonce o poměrně drahou investici. To vše je však již naštěstí minulostí. Nyní už nemusíte ručně dezinfikovat každý kout v místnosti. Na zničení všech nebezpečných bakterií, virů a dalších patogenů vám postačí jedno jediné světlo.

Jak to funguje?

Dezinfekční LED světla společnosti Germitec vyzrávají na nebezpečné bakterie, viry a jiné patogeny naprosto unikátním způsobem. Vyzařují totiž světlo o vlnové délce 405 nm, které neprodukuje žádné škodlivé UV světlo, a je tedy pro člověka naprosto neškodné. Pro neviditelné parazity, kterými je mimo jiné i koronavirus SARS-CoV-2, je však smrtelně nebezpečné.

Germitec nabízí široký výběr těchto světel. Vybrat si proto můžete třeba jen menší světla nad kuchyňské linky, nebo naopak vysoce výkonné LED lampy do ordinací, kanceláří i jiných veřejných prostor. Všechny modely ale fungují na podobném principu.

Lampu stačí umístit kamkoliv do místnosti, zapnout, a ona už se postará o vše potřebné. Nejenže jde o pohodlnou cestu, jak udržet jakékoliv veřejné i soukromé prostory v naprosto hygienicky nezávadném stavu, ale i o mnohem výhodnější investicí než všemožné gely a jiné kapalné roztoky. Například lampa LUMINANO405 je totiž během 10 hodin schopná zničit veškeré nebezpečné patogeny v místnosti o rozměrech až 45 m3 a za tuto dobu vás její provoz vyjde na pouhé 4 Kč. Samotná dezinfekční lampa přitom (v závislosti na daném typu) stojí v řádu tisíců korun.

Nemusíte se zároveň bát, že by lampa jakýmkoliv způsobem narušovala vzhled vaší místnosti. Jde o designově moderní, avšak nenápadné řešení. Vsaďte na kvalitní a důmyslnou dezinfekci a dejte nemoci covid-19 pro vždy sbohem. Více informací najdete na e-shopu Led dezinfekce.

You may also like...