Jak se Michal David zabezpečil?

Michal David, který byl již jednou vykraden, nechce dát zlodějům sebemenší šanci. Nenechal nic na náhodě a všechny své cennosti tak uložil pro jistotu do bezpečnostní schránky.

Jako umělec je Michal David neustále na cestách. Když necestuje kvůli práci, čas tráví i ve své vile ve Španělsku, kterou si pořídil ke svým 57. narozeninám. A jelikož jeho pražská vila zůstává často nestřežená, rozhodl se využít služeb 24SAFE. Sám přiznává, že šlo hlavně o prevenci.

“Vzhledem k tomu, že mě již jednou vykradli, tak rozhodnutí bylo jednoduché. Hodně cestujeme a nechci cennosti nechávat doma,” vysvětlil hitmaker, podle kterého je jako známá osoba častějším cílem zlodějů.

“Bohužel v dnešní době internetu se o známých osobách díky Facebooku a Instagramu ví vše. Kde momentálně jsme atd. A tato služba je velmi pohodlná. Do své schránky si totiž můžete zajít kdykoliv potřebujete. Třeba i v noci, což v bance nejde,” vysvětluje David, který ve své schránce podle svých slov schovává hodinky, šperky a jiné cennosti.

Zpěvák se přiznal, že se k tomuto kroku rozhodl hlavně kvůli tomu, že si o něm dneska může kdokoliv zjistit cokoliv.

“Dnes se ví o nás skoro vše. Každý si může zjistit kde bydlím, najít si náš dům satelitním vyhledávačem a celý si ho přiblížit a detailně prohlídnout. To je stinná stránka známých a slavných osobností. Nic s tím nenaděláte, jen se můžete lépe ochránit právě tím, že si své cennosti schováte do sejfu, do kterého se dostanete jen vy. A to je přesně ten důvod, proč jsem se rozhodl pro služby 24SAFE,” uzavřel Michal David.

You may also like...