Jedinečná výstava Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… je pro velký zájem prodloužena do 11. července

Výstavu Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…, oceňovanou médii i tisíci návštěvníků,  si po jejím znovuotevření 8. května nenechal ujít stále rostoucí počet zájemců. Organizátoři se v reakci na velkou poptávku rozhodli prodloužit nevšední prezentaci v plně klimatizovaném prostředí Fóra Karlín o první dva červencové týdny – až do neděle 11. července. Ke každé zakoupené vstupence navíc získáte bezplatný nápoj z baru Fóra Karlín, který se nachází u vchodu na výstavu.

Připraveno je více než 2 000 m2 projekční plochy pokryté 30 laserovými projektory v prostředí 3D prostorového zvuku. Ponořte se do mistrovských děl proslulých impresionistů, zažijte je jako nikdy předtím, nechte se unášet tóny Chopina, Ravela, Debussyho a dalších geniálních skladatelů zpět do doby těchto výjimečných osobností. Projděte se multidimenzionální cestou do poezie nesoucí nekonečné odstíny barev, které neustále živí vaši představivost. Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir… uvádí také díla Paula Signaca, Edgara Degase a Bohumila Kubišty.

Imerzivní a barevný zážitek Bylo Nebylo, Van Gogh, Monet, Renoir…  rozhodně patří k událostem kulturního léta v České republice!

Vstupenky na přidané dny jsou již v prodeji na www.ticketmaster.cz. Více na https://bylonebylovystava.cz/

You may also like...