Jedinečný koncept soutěže krásy Žena internetu

Žena internetu je jedinečný koncept soutěže krásy oslovující uživatelky sociálních sítí s cílem najít nejzajímavější tvář českého internetu. Sociální sítě v dnešní době dávají šanci každému člověku prezentovat sebe sama v nejrůznějších podobách a situacích. Dávají šanci zaujmout a být de facto sledován kýmkoli. A právě na tyto ženy, které žijí nejen svůj skutečný, ale i virtuální život a rády se o něj dělí na sociálních sítích, je cílena soutěž Žena internetu. Rozhodli jsme se následovat tento trend a vytvořili jsme pro uživatelky sociálních sítí soutěž o nejzajímavější tvář.

Finále soutěže

Výběr finalistek byl čistě na lidech a o tom, kolik dali které slečně nebo ženě like na Facebooku a Instragramu a kolik zaslali e-mailů z různých adres. O celkové vítězce Žena internetu, vítězce Žena internetu Sympatie a o dvou dílčích anketách Žena Internetu s nejkrásnějšíma očima a s nejkrásnějším úsměvem rozhodně odborná porota při finálovém večeru dne 31.1.2020.

U vítězek bude kromě krásy, hrát výraznou roli sympatie a celkový dojen. Přihlížet se bude také k profilům na sociálních sítích a fotografiím. Po soutěžících nevyžadujeme ideální míry modelek. Finalistek je v letošním ročníku 9. Rozhodli jsme se pro toto originální a magické číslo, protože desátá finalistka Kamila Hübsch se v době finále vdává.

Fotografování finalistek

Profesionální fotografie jsme finalistkám nafotili 16.a 17.listopadu 2019 v Praze. Autorkou fotografií je Blažena Hlasová (FB a Instagram Photo by Blazis). Prohlédnout si je můžete v příloze včetně krátkých informací o finalistkách.

Partneři soutěže

Mezi laskavé partnery soutěže patří například klinika plastické a estetické chirurgie Grand Clinic, fitness značka Tunturi, Mary Kay, společnost Bauer Media v.o.s., Kladia Eis-beuty and style, také zapůjčení vozidla Škoda s plnou nádrží na celý víkend nebo pobytový víkend s plnou penzí v krásném českém penzionu a další lákavé ceny.

Více informací o soutěži:
www.zena-internetu.cz
www.facebook.com/Žena_internetu
 
www.instagram.com/zena_internetu 

Foto: Petr Brodecký

You may also like...