Jiří Krampol představil finalisty soutěže Gentleman & Žena České republiky 2022

„Žena České republiky by klidně mohla vypadat jako moje manželka,” prohlásil zpěvák Milan Drobný na tiskové besedě týkající se soutěže Gentleman & Žena České republiky 2022, jejíž finále se uskuteční 13. října od 19 hodin v Divadle Horní Počernice. Ženská by měla vypadat jako ženská a chlap jako chlap,” dodal herec Jiří Krampol, který byl hlavním hvězdným hostem tiskové besedy.

Ta se konala v novém pražském klubu Affect v Dlouhé třídě. Pořadatelé soutěže Gentleman & Žena České republiky 2022, tedy společnost Stockholm Dream Production a organizace Galerie Silných Srdcí, tam představili adepty a adeptky, kteří již 13. října zabojují o dva atraktivní tituly – Gentleman ČR 2022 a Žena ČR 2022. „Vidím, že je určitě z čeho vybírat,” okomentovala přítomné soutěžící herečka Michaela Dolinová, zatímco vedle sedící zpěvačka Marie Pojkarová souhlasně pokyvovala hlavou.


Moderátorem slavnostního finále, které se – stejně jako to loňské – bude konat v Horních Počernicích, bude Petr Vojnar. „Zasednu do poroty a dění na jevišti si v klidu vychutnám. Pro koho budu hlasovat, to zatím absolutně netuším. Podstatný bude celkový dojem, takže nejen vizáž, ale také vystupovaní a mluvený projev. Myslím, že o každém soutěžícím mnohé prozradí volná disciplína a také rozhovor s konferenciérem,” prozradil spisovatel a astrolog Richard Sacher, který pohotově uváděl tiskovou besedu v klubu Affect.

Do poroty v Divadle Horní Počernice zasedne řada osobností nejen kulturního života, nebude chybět ani doprovodný program včetně několika zpěváků. Akce bude přístupná veřejnosti, vstupenky jsou již nyní v prodeji. „Soutěž Gentleman & Žena České republiky 2022 má charitativní kontext. Zatímto loni jsme s Galerií Silných Srdcí podpořili děti z dětských domovů, letos chce pomoci matkám samoživitelkám. Každý, kdo si koupí vstupenku do divadla, podpoří dobrou věc,” prozradila pořadatelka soutěže Lucy Junk.

Foto: Jaroslav Hauer

You may also like...