Josef Zíma bavil klienty Senior Centra Slivenec

Zlatým hřebem zahradní slavnosti, která se stala neodmyslitelnou součástí života klientů v SeneCura Senior Centru Slivenec, bylo vystoupení zpěváka Josefa Zímy. Pobavil desítky klientů, jejich rodinné příslušníky a přátelé, ale také zaměstnance svým vyprávěním, melodickým zpěvem i neutuchající energií.   

Dokázal vytvořit neopakovatelnou atmosféru. Během zhruba padesátiminutového vystoupení převážně zpíval, ale bavil se i s klienty a odpovídal na jejich otázky,“ říká ředitel domova Lukáš Stárek. Klienti si vyslechli celou řadu hitů, které si většina z nich pamatovala ze svého mládí. Josef Zíma zavzpomínal i na své kolegy, například Iva Niederleho, a taky na svůj herecký počin coby prince Radovana z pohádky Princezna se zlatou hvězdou. „Na závěr popřál všem pevné zdraví a bylo na něm vidět, že se mu u nás moc líbilo,“ doplnil Lukáš Stárek.

Zahradní slavnosti jsou jednou z mnoha možností, kterými se SeneCura snaží zprostředkovat společenský kontakt, setkání s rodinou a radost ze života svým klientům. Na letošním ročníku se předvedly děti z dětské skupiny Hvězdička, pěvecké vystoupení si připravily klientky domova a tancem okouzlily seniorky z Černošic s tradiční Českou besedou včetně krásných krojů. Vyvrcholením pak byl právě koncert Josefa Zímy.

You may also like...