Jubilejní 15. ročník rybářského veletrhu FOR FISHING startuje 22. února

Od 22. do 25. února 2024 se uskuteční již 15. ročník největšího rybářského veletrhu v České republice. FOR FISHING chystá pro všechny zkušené i začínající rybáře a rybářky čtyři dny plné zážitků. Čtyři haly letňanského výstaviště, čeští i zahraniční vystavovatelé, rybářské celebrity, přednášky i obří akvárko s živými rybami.

Jubilejní ročník oblíbeného rybářského veletrhu bude oproti loňskému roku rozšířen o jednu výstavní halu. Na ploše více než 15 000 m2 se představí více než 170 firem z Česka i zahraničí. Na návštěvníky čeká pestrá prezentace novinek a zajímavostí ze světa rybaření. Tím to ale nekončí! Rybáři z řad vystavovatelů každoročně rádi sdílí s příchozími návštěvníky zážitky od vody i své zaručené tipy a s radostí vítají nováčky, kteří rok od roku do rybářské komunity přibývají.

Veletrh se může letos pyšnit mezinárodní účastí s prezentací firem ze Slovenska, Polska, Maďarska, Litvy, Norska, Německa, Dánska a Portugalska. Pro lepší orientaci bude i letos letňanské výstaviště rozděleno podle zaměření vystavujících firem. Haly 2 a 4 budou univerzální, prezentující širokou škálu rybářských technik. Hala 3 bude zasvěcena všem milovníkům kaprařiny, Hala 5 pak přívlači, muškařině a rybářským lodím.


Návštěvníci se mohou těšit na každodenní přednášky. O své zkušenosti se podělí renomovaní rybáři z Česka i zahraničí – Jakub Vágner, Alan Blair, Ali Hamidi, Šon Chung, Josef Konopásek, Radek Filip, Jan Prchlík, David Maixner + Veronika Kolajová, Matěj Houška a mnoho dalších. Po několika letech se na veletrh vrací i oblíbené obří akvárko AQUA-DEMOAQUA-DEMO plné ryb, u kterého budou probíhat prezentace umělých nástrah. Chybět nebude ani návštěvnická soutěž o hodnotnou cenu.

– Otevírací doba: čtvrtek – sobota: 10 – 18 hodin; neděle: 10 – 16 hodin
– Vstupenky: v předprodeji za 220 Kč, na místě za 270 Kč
– Děti do 140 cm a držitelé průkazu ZTP/P: zdarma

Foto: archív veletrhu PVA

You may also like...