Kam na snídani? Na Staromák k Princovi

Hotel U Prince je jedním z nejkrásnějších hotelů v historickém centru Prahy. Každý host si cení neuvěřitelného servisu a opojné atmosféry. Ve spojení s hotelovými snídaněmi nemá toto místo konkurenci.

Novinkou je, že hosté se hotelových snídaních mohou účastnit a přitom nemusí být ubytování. Hotelové snídaně na Staromáku ožívají. Každý den je v přízemí Hotelu U Prince otevřen od 7:00 do 10:00 hotelový snídaňový bufet. Vstup stojí na osobu 450 Kč a součástí je kromě již zmíněného bufetu také ranní pitný režim. Neomezené množství kávy, čaje a džusů potěší každého. Nejde o množství konzumovaného, ale o možnost volby a časového úseku, který zpříjemní každé ráno. Mít výběr a dostatek prostoru je snem každého z nás, tak proč ne rovnou v centru Prahy.


Párečky, vajíčka, uzeniny, sýry, čerstvé pečivo, ovoce či zelenina vše v nabídce naleznete. Nemluvě o zdravém koutku plném lupínků a jogurtů. Kam jinam zajít na snídani bez omezení než k Princovi. Perfektní servis a čerstvé pochutiny na bufetu zaručí nezapomenutelný start dne.

You may also like...