Kapela Melodica křtila nové CD Rockový srdce

Křest nového alba se uskutečnil v pražském hudebním klubu Vagon. Našimi kmotry byly Miss World Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová a herečka, zpěvačka a modelka Tereza Taliánová. Celou akci moderoval náš manager Vladan Reňák. Jako hosty jsme si pozvali kapely Deviant (Teplice) a Absolut Deafers (Ostrava).

Během slavnostního večera byly také promítány zdravice od Uriah Heep a jejich bubeníka Russella Gilbrooka. Ten nabubnoval své party na naše album do skladby „Život“ (Life). Jako host na albu je také Patrik Bartko z kapely Marka Ztraceného, který se podílel na skladbě „Soumrak“. Melodica by také ráda poděkovala ve Vašich novinách sponzorům, kteří naše album finančně podpořili: Statutární město Teplice, AGC Chudeřice, Stanislav Tejček – Elektroservis, Ivan Koblása, Petr Kudělka, MIH Drive s. r. o., Jan Kůs – Lisec, Building Development s. r. o., Petr Arpáš s. r. o., České vinařství Chrámce s. r. o.

Album se jmenuje „Rockový srdce“ a v prodeji je od 8. 8. 2021 na CD nosičích a LP deskách prostřednictvím našeho e-shopu, který naleznete na webových stránkách www.melodicamusic.cz.

Hanka Ježková & Melodica

You may also like...