Karolína Kokešová se musela na Miss Global vypořádat s nemocí

Druhá česká vicemiss Karolína Kokešová se již tuto sobotu 18. 1. 2020 utká s kráskami z celého světa o titul Miss Global. Karolína odletěla do Mexika reprezentovat Českou republiku již na začátku ledna a od té doby se poctivě připravuje na finálový galavečer.

V záplavě konkurentek se Kokešová rozhodně neztrácí, i když hned po příletu se musela poprat se zákeřnou nemocí. Bojovat s horečkami a bolestí v krku není příjemné pro nikoho ani v pohodlí domova, natož pak tisíce kilometrů daleko, bez podpory blízkých. Karolína se k tomu ovšem postavila více než statečně, vypadá nádherně jako vždy a naši zemi reprezentuje se ctí.

Nyní už je zdravá a na sobotním finálovém galavečeru zazáří třetí nejkrásnější dívka Česka v éterickém národním kostýmu od Davida Hanykýře a v elegantních šatech z dílny sourozenců Ponerových. Podpořit Karolínu a pomoci jí dostat se do TOP 11 můžete právě teď i vy. Hlasování probíhá pomocí liku či komentáře pod její fotografií na oficiálním instagramovém profilu Miss Global.

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...