Kaufland před Vánoci posiluje obsazenost pokladen, dlouhodobě umožňuje rychlé a bezpečné nakupování

Pohodlné, bezpečné a rychlé. Takové nakupování svým zákazníkům Kaufland umožňuje dlouhodobě. Aby to platilo i v nejvíce exponovaných dnech v roce, od 16. prosince posiluje personální obsazení na pokladnách. V době 21. až 23. prosince bude dokonce maximálně možné obsazení pokladen. „Snažíme se našim zákazníkům v předvánočním shonu umocněném koronavirovými nařízeními nadále poskytovat co nejpříjemnější nákup a rychlé a pohodlné odbavení,“ vysvětlila Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Přední český řetězec klade důraz nejen na nabídku širokého sortimentu, ale především na kvalitní zákaznický servis. Kromě posílení personálu na běžných pokladnách, podpoří Kaufland před svátky i zónu expresních pokladen. Navíc bude na každé prodejně před pokladní zónou přítomen také koordinátor, který bude řídit hladký průběh odbavení zákazníků. Do těchto opatření společnost v souhrnu navíc investovala 15 milionů korun.

Toto není jediné opatření, které Kaufland pro rychlý nákup ve vánočním období zákazníkům nabízí. Na 37 prodejnách je také možné využít samoobslužné nakupování pomocí mobilní aplikace K-Scan, z toho na 16 z nich je také k dispozici ruční scanner. Zákazník si tak veškeré zboží může sám naskenovat, vložit ho rovnou do tašky a poté zaplatit u samoobslužné pokladny. „Výhodou mobilní aplikace, scanneru i expresních pokladen je nejen úspora času a pohodlí, ale také možnost nakoupit bezkontaktně. Zákazníci tak šetří čas, mají neustále přehled o ceně nákupu, zboží už nemusí z košíku vykládat na pás. Bonusem u aplikace je automaticky aplikovaná K-Card sleva,“ popsala Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. 

Nejen rychlý, ale i bezpečný nákup. Účinnost zavedených hygienických opatření obchodního řetězce nyní potvrdil i rozsáhlý audit nezávislé certifikační společnosti TÜV SÜD Czech, který proběhl v listopadu na prodejnách a na centrále společnosti a Kaufland ho získal jako první obchodní řetězec v České republice. „Po celou dobu pandemie je pro nás klíčové, abychom všem zajistili bezpečné pracovní a nákupní prostředí. Splnění vysokých nároků Hygienického auditu od nezávislé certifikační společnosti TÜV SÜD Czech potvrzuje, že náš přístup je správný,“ zdůraznila Renata Maierl.

Rychlý a bezpečný nákup pod jednou střechou. Vedle širokého výběru kvalitních potravin a drogistického zboží najdou zákazníci v prodejnách Kaufland i pestrý sortiment elektro, oděvů, vybavení do kuchyně, ale také nejrůznější vánoční dekorace. „S blížícími se Vánocemi zájem o tyto produkty roste. Lidé si u nás mohou koupit spoustu dárků na poslední chvíli,“ řekla Renata Maierl.

V prodejnách Kaufland v těchto dnech také probíhá již tradiční projekt Helphand. Zaměstnanci z centrály díky němu podporují své kolegy v provozu a pomáhají jim například při obsluhování za pultem, doplňování zboží nebo při práci na pokladně.

You may also like...