Vánoční jógový svařák – první festival nejen jógy online

Webový server Moje Jóga, který přináší již šest let nejlepší jógové lektory k vám domů, pořádá první festival nejen jógy online přes ZOOM, a to předposlední adventní sobotu 19. 12. Díky festivalu s názvem Vánoční jógový svařák se můžete naladit na vánoční pohodu, vyzkoušet nové jógové inspirace a protáhnout se přímo ve vašem obýváku.

„Cítíme velikou potřebu nesedět s rukama v kapsách, ale naopak se spojit a vytvořit něco krásného v těch podmínkách, které jsou. Proto jsme se rozhodli uspořádat tento online festival. Lidé si mohou vybrat z celého programu třeba jen jednu lekci. Nabízíme ranní protažení, anusara jógu, cyklickou jógu, vinyasa yogu, jógu pro těhotné, prana flow jógu, jin jógu, jivamukti jógu, ale i lekci zaměřenou na ženskou aktivaci, meditaci nebo dech ,“ přibližuje obsah programu zakladatelka Mojí Jógy, lektorka jógy Markéta Faustová

Na programu festivalu se objevují jména zkušených lektorů. Těší se na vás Andrea Smékalová, Veronika Johánková, Markéta Faustová, Veronika Hrabáková, Kateřina Sharanam, Tereza Kertesz, Eliška Vaea, Petr Vašák a ve speciálních lekcích i Šárka Vojáčková či Veronika Carmanová. Lektoři budou učit z Prahy, ale také z Opavy, Brna, Teplic, Hradce Králové nebo dokonce z Bali.

Hodinové lekce jsou v ceně 85 Kč, což je cena jednoho z nejdražších svařáků v centru Prahy, který organizátoři objevili. Symbolicky tak všichni cvičící zvou svého lektora na svařák. Pokud cvičící chtějí, mohou poslat i více peněz a pozvat tak svého lektora třeba na svařáky dva.

Stačí jen podložka a tablet nebo chytrý telefon a připojení na wifi, abyste se přes zoom připojili přímo do lekce, kterou budou lektoři učit v reálném čase. „Výhodou zoomu je, že vás lektor vidí a vy vidíte jeho. Může vás opravovat při cvičení, dát vám užitečné rady, a hlavně tu funguje přenos energie a dobré nálady. Po lekci přes zoom tak často máte stejný pocit jako po lekci naživo,“ dodává Markéta Faustová.

Svoje lekce si můžete objednat na emailové adrese marketafaustova@seznam.cz

Kontakt: Markéta Faustová, marketafaustova@seznam.cz, 722119091
Více informací : www.moje-joga.cz, fcb/mojejogaonline, IG MOJEJOGA

PROGRAM

8 – 9.00

RANNÍ JÓGOVÁ PROTAHOVAČKA pro krásný adventní víkend

💫Veronika Hrabákova💫 – studio Joga.tecka, Teplice

9 – 10.00 Golden TRANSFORMATION – MEDITACE, VIZUALIZACE, JEMNÁ JÓGA

💫 Kateřina Sharanam, Golden Temple Praha

10.00 – 11.00 Dvě duše na Jógamatce –  JÓGA PRO TĚHOTNÉ

💫 Veronika Johánková💫

10 – 11.00  ANUSARA JÓGA – vítání světla

💫Tereza Kertesz💫 – studio Yogadream, Hradec Králové

11.30 – 12.30 OPEČUJ SE – dotek ženské esence, dechová meditace propojená s výživným dotekem tvé srdeční čakry – prsou

💫Eliška Vaea, Bali

13 – 14.00 BOŽSKÝ DECH – Naučte se dýchat. Dechová technika optimalizující vaše tělo i mysl.

Petr Vašák💫- Brno

16 – 17.00 CYKLICKÁ JÓGA pro tvé ženství, Alice Mičunek, studio Luna Opava

17 – 18.00 VINYASA PRO VĚČNÉ MLÁDÍ, jak na to mládí poradí a tělo naladí nádherná Andrea Smékalová💫

18 – 19.00 SATURDAY NIGHT FEVER PRANA FLOW – vysokovibrační kreativní lekce, po které budeš zářit.  Inspired by magická světová lektorka Shiva Rea, která učí, jak mít energie na rozdávání.

Markéta Faustová, Praha💫

19 – 20.00 VINYASA JÓGA z PŮDY pro otevření srdce a adventní klid

💫Petra Pikkelová💫

SPECIAL CLASSES za 150 Kč – SVAŘÁK i s hrnkem – 3 speciální lekce od milých lektorek – Veroniky Carmanové, Šárky Konečné a od Markéty Faustové, které vám zůstanou za cenu 150 Kč a vy si je budete moci cvičit opakovaně jakkoli dlouho budete chtít, klidně celý rok.

ŠÁRKA VOJÁČKOVÁ💫 – JIVAMUKTI JÓGA – MAGIC and BHAKTI BATH  (Jógovna)

VERONIKA CARMANOVÁ – JIN JÓGA (Karmayoga)
MARKĚTA FAUSTOVÁ💫 – PRANA FLOW JÓGA (Moje jóga)

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...