Kde se mají zaměstnanci nejlíp: JTI je nejlepším zaměstnavatelem v Česku

Pracovat je vůbec nejlepší v JTI. Říká to nejuznávanější hodnocení pracovního prostředí každoročně zpracovávané organizací Top Employers Institute. JTI je na prvním místě v českém žebříčku už potřetí za sebou. Samotnou certifikaci Top Employer pak JTI Česká republika drží už 11 let v řadě. Celosvětově je JTI jednou z pouhých patnácti společností světa, které byly oceněny certifikací Global Top Employer, a to už po deváté v řadě. Mezi nejlepší zaměstnavatele se JTI řadí také v regionálních hodnoceních pro Evropu, Severní Ameriku nebo Afriku.

„JTI je na prvním místě mezi zaměstnavateli ve všech třech zemích, jejichž klastr má sídlo v Praze,“ upozorňuje Stephane Berset, generální ředitel JTI pro Česko, Slovensko a Maďarsko. „Jsem na to patřičně hrdý. V JTI vytváříme skvělé pracovní prostředí, které vyhovuje lidem, jejichž život píše ty nejrůznější příběhy. U nás nenajdete pevnou pracovní dobu, ani povinnou kancelář; vycházíme vstříc rodičům, lidem, kteří se starají o svoje rodiče, menšinám. A děláme to proto, že víme, že spokojení a motivovaní zaměstnanci, kteří si umí sladit osobní a pracovní život, přinášejí ty nejlepší obchodní výsledky. A proč jsme si jistí tím, že tak je to správně? Už přes patnáct let se nám trvale daří navyšovat podíl našich produktů na trhu.“

„Lidé jsou středobodem všeho, co děláme. Právě to dělá z JTI jedinečného zaměstnavatele. Skutečně nám záleží na všech našich zaměstnancích, stejně jako jim záleží na společnosti. Získání globálního certifikátu Global Top Employer již devátý rok po sobě je oceněním všech zaměstnanců společnosti JTI, kteří každý den přinášejí do práce své nadšení a odhodlání,“ říká Guergana Andreeva, seniorní viceprezidenta People & Culture JTI.

Certifikace Top Employer je rok od roku náročnější, protože odráží, jak se rozvíjejí a zkvalitňují přístupy k lidem a k firemní kultuře po celém světě. A i přesto si udržujeme první místo na všech třech trzích. Především je to ocenění pro všechny zaměstnance. Pracovní prostředí vytváříme všichni společně zapojováním a nasloucháním zaměstnancům,“ říká Yelena Yugova, ředitelka People & Culture pro Česko, Slovensko a Maďarsko.

JTI podle hodnocení Top Employers Institue poskytuje svým zaměstnancům prvotřídní pracovní prostředí i skvělé podmínky pro rozvoj. Byla například jednou z prvních firem, která v roce 2020 ihned umožnila svým lidem zcela flexibilní využívání práce odkudkoli, aby se mohli v prvé řadě postarat o zdraví své a svých blízkých.

Samozřejmostí je rovný přístup ke všem bez ohledu na pohlaví, sexuální orientaci nebo jiné charakteristiky. JTI vytváří a podporuje interní programy pro profesní rozvoj všech svých zaměstnanců, respektuje jejich potřeby a váží si diverzity v pracovním kolektivu.

JTI také například poskytuje všude na světě čerstvým rodičům 5 měsíců plně placené rodičovské dovolené bez ohledu na jejich pohlaví, sexuální orientaci nebo na to, jakým způsobem se stanou rodiči.

You may also like...