Když nemůžeme jít na koncert do klubu, přijde koncert za námi domů. Dnes večer Libor Šmoldas a Organ Trio

Hudební linka online koncertů Nechoď ven jazzového klubu U Staré paní pro velký úspěch pokračuje i tento týden. V pondělí 23. března se mohou diváci těšit na předního jazzového kytaristu Libora Šmoldase s Organ Triem, který je dostane svým přívalem pozitivní energie. V úterý nás rozproudí balkánské rytmy Lovesong Orchestra a ve středu je na programu Allison Wheeler Quartet výrazné americké jazzové zpěvačky.

Libor Šmoldas a Organ Trio

Ve čtvrtek se nás chystají potěšit MarZ – žánrově pestrý hudební vesmír zpěvačky, kytaristky a písničkářky Markéty Zdeňkové. Páteční večer bude klub U Staré paní patřit formaci Jakub Zomer Blues Bond, která nabídne blues od raných bluesových písniček, až po funk a soul. V sobotu zaplní klub i vaše domovy sólový koncert Doroty Barové. Koncerty začínají vždy ve 20.00 hodin a je možné na ně „zajít“ na web www.nechodven.cz. Všechny koncerty bude možné zhlédnout i z archivu a „návštěvníci“ mohou umělcům a organizátorům na koncerty přispět do virtuálního klobouku prostřednictvím jednoduchého odkazu.

S přímými přenosy koncertů z jazzového klubu U Staré paní přišla iniciativa Nechoď ven začátkem minulého týdne. Sérii odstartovalo duo Hot Sisters a následující den byl v režii Lenky Dusilové. „Máme obrovskou radost, že diváci mají o streamované koncerty zájem,“ říká dramaturg Lukáš Prchal a dodává: „Pokračujeme proto každodenním programem, který nabízí možnost potkat se v těchto nelehkých chvílích u obrazovek a odreagovat se kvalitní hudbou.

On-line přenosy připravuje dočasné neformální sdružení s příznačným názvem Nechoď ven, za kterým jsou specialisté na streaming ze společnosti Pozitiv, jazz club U Staré paní a Bathroom Production Lukáše Prchala a Davida Hyska (stojí mimo jiné za úspěchem kapely Skety nebo Prague A Cappella Festivalem).

 Program týdne:

pondělí 23. března 2020

Libor Šmoldas Organ Trio

úterý 24. března 2020

DJ Gadjo & LOVESONG Orchestra

středa 25. března 2020

Allison Wheeler Quartet

čtvrtek 26. března 2020

MarZ

pátek 27. března 2020

Jakub Zomer Blues Bond

sobota 28. března 2020

Dorota Barová – sama

Změna programu vyhrazena.

Odkazy:

www.nechodven.cz
www.facebook.com/ClubUStarePani/

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...