KINTO Share bude ve Švédsku nabízet sdílení vodíkových vozů Toyota Mirai

Značka Toyoty zařadila pro služby mobility KINTO ve Švédsku do své flotily téměř 1 000 vozů, mezi nimi model na vodíkové palivové články Mirai. Doplní širokou nabídku modelů od Yarisu Hybrid po RAV4 Plug-in Hybrid a Lexus UX 250h. Představením zcela nového modelu Toyota Mirai chce společnost KINTO Share dát zákazníkům šanci zažít budoucnost vodíkové mobility. Auta jde rezervovat prostřednictvím mobilní aplikace KINTO.

Toyota Mirai byla poprvé představena v roce 2014 v Japonsku a v Evropě je k dispozici od roku 2016. Druhá generace modelu Mirai byla představena v Evropě na začátku tohoto roku a je vybavena nejnovější technologií palivových článků Toyota, díky níž je lehčí, kompaktnější a efektivnější než dříve. Celková doba natankování je kolem pěti minut a na plnou nádrž vůz ujede až 650 km.

KINTO Share působí ve Švédsku zhruba rok a je nejrychleji rostoucí službou mobility v zemi. Spadá pod nově vytvořenou společnost KINTO Europe, která vedle Švédska působí již v Německu, Itálii, Francii, Španělsku, Velké Británii, Dánsku, Norsku, Polsku, Portugalsku a rychle se rozšiřuje.

KINTO je součástí globální vize společnosti Toyota poskytovat všechny druhy služeb souvisejících s mobilitou lidí po celém světě. Poskytuje komplexní leasing vozů, předplacený pronájem, sdílení vozidel nebo spolujízdu.

You may also like...