Kniha Stále krásná od francouzské herečky a modelky Estelle Lefébureové

Estelle Lefébureová bývala slavnou modelkou, takže o tom, jak si přibývající roky vybírají na vzhledu ženy svou daň, ví svoje – a také o tom, jak tento proces zpomalit. V současnosti je Estelle velmi populární propagátorkou zdravého životního stylu a o své tipy se dělí s ostatními. Ano, o Francouzkách se často říká, že mají skvělé geny, Estelle ale čtenáři prozrazuje skutečný recept na to, jak si uchovávají svůj fantastický přirozený vzhled.

Co dělat pro krásu a dobrý pocit na jaře, v zimě, na podzim a v létě? Jak se chovat k pleti a vlasům, co si připravit dobrého, co udělat pro své tělo a co pro svou duši? Estelle čtenářkám krok za krokem představuje tipy, jak dosáhnout přirozené krásy a zdraví. Její návody pro každé roční období nabízejí celostní přístup a filozofii založenou na všímavosti a uvědomění si vlastních potřeb.

Stále krásná je výjimečná kniha plná receptů, cviků, rad a tipů, jak pečovat o své tělo i duši a být stále krásná v každém věku. Autorka nabízí cestu, která spojuje čínskou medicínu a naturopatii se zdravým selským rozumem.
 
Estel byla časopisem People zařazena mezi nejkrásnější lidi na světě. Objevovala se na obálkách prestižních časopisů jako Vogue, Elle či Cosmopolitan a v reklamních kampaních např. značky Dior.

Vydavatel: Mladá fronta