Nový rezidenční komplex G Residence v centru Unhoště

Rezidenční komplex G Residence v centru Unhoště bude sestávat z 97 bytů a nabídne kvalitní, moderní a cenově dostupné řešení bydlení v atraktivní lokalitě blízko Prahy. Výstavbu zahájila začátkem července developerská společnost GETBERG, která tvoří domovy v Praze a nejbližším okolí.

G Residence nabízí byty o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk a ceny začínají na 2 milionech korun. Ke všem bytům náleží parkovací stání a sklep, většina z nich má balkon nebo terasu, a některé dokonce disponují předzahrádkou.

Díky vzdálenosti pouhých 30 minut od centra Prahy, 20 minut od letiště a 15 minut od stanice metra Zličín je G Residence strategicky velmi dobře umístěna pro všechny, kteří potřebují pravidelně dojíždět do Prahy nebo často cestují do zahraničí. Pravidelné autobusy a vlaky směřující do Prahy a Kladna usnadňují dojíždění i bez nutnosti automobilu, k čemuž brzy přispěje i plánovaná modernizace a výstavba trati mezi pražským Masarykovým nádražím a Kladnem s odbočkou na Letiště Václava Havla. V nedaleké obci Jeneč bylo také nedávno otevřeno distribuční centrum společnosti Alibaba, které až 500 pracovními místy výrazně podpořilo lokální nabídku zaměstnání.

Město Unhošť je považováno za ideální místo pro budoucí rezidenční výstavbu nejen díky své strategické poloze. Unhošť sama nabízí veškerou důležitou občanskou vybavenost.  G Residence se navíc nachází přímo v centru města, takže škola, školka, obchody, restaurace, fitness centrum, lékařské ordinace a další jsou vzdáleny jen pár minut chůze od domova. Zároveň je umístění ideální pro procházky v přírodě, například do nedalekých lesů.

Kamil Dunaj, Development Director společnosti GETBERG, řekl: „Trvale rostoucí ceny nemovitostí v Praze jsou jedním z přirozených důvodů, proč se menší města v jejím okolí stala vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Zejména mladé rodiny, které často žijí v podnájemních bytech, hledají vhodná řešení bydlení, jenž jsou cenově dostupná a blíže k přírodě. Ve společnosti GETBERG věříme, že moci vlastnit svůj domov je pro mnoho z nás klíčem k našim snům. G Residence nabízí tento klíč.“

Dokončení výstavby je plánováno na podzim roku 2021. Byty lze zakoupit v předprodeji již od začátku letošního roku a 31 z nich je v tuto chvíli prodáno. Zájemci o více informací o dostupných bytech mohou kontaktovat GETBERG a domluvit si schůzku na  info@getberg.cz nebo na 220 873 614.

Bližší informace o projektu naleznete na https://www.gresidence.cz/

You may also like...