Kolekce vychytaných koktejlů s limonádami BOHO

Nové BOHO limonády ovládly trh a není se čemu divit. Jsou skvěle vychucené a perfektně se hodí k nadcházející letní sezoně. Ochutnejte je nyní v lákavě nakombinovaných koktejlech, které navrhl sám Pavel Weiss, renomovaný mixolog z Premier Wines & Spirits. Teplé počasí volá po osvěžujících nápojích, tak vzhůru do toho!

Na českém trhu se pomalu, ale jistě zabydlely BOHO limonády, které nabízejí perfektní osvěžení a lahodnou chuť. Jsou vyráběny z přírodních surovin bez přidaných konzervantů a vynikají přítomností šťávy yuzu. Tento asijský supercitrus s bylinkovými tóny v chuti i aroma je známý svými příznivými účinky na lidský organismus.

Inspirujte se v nadcházející sezoně zajímavými recepturami a dopřejte si osvěžení v podobě BOHO drinků, kterými okouzlíte každou společnost.

SAN YUZU

San Cosme – 4 cl, BOHO Yuzu – top up, Fee Brothers Molasses Bitters – jeden střik, pomeranč, led

Exotická směs mezcalu San Cosme, limonády BOHO Yuzu a bitters Fee Brothers Molasses s dotekem pomeranče vytváří drink jako stvořený pro milovníky netradičních chuťových kombinací. Skvěle se hodí na příjemné domácí posezení s přáteli.

RUM & GINGER

Flor de Caña 7YO – 4 cl, BOHO Ginger – top up, limeta, led

Klasika v novém kabátě: karibský rum Flor de Caña 7YO se snoubí s pikantní limonádou BOHO Ginger a čerstvou limetou. Je to ideální volba pro osvěžení v horkých letních dnech.


LAVENDER

Stoli vodka – 4 cl, BOHO Lavender – top up, limeta, led

Delikátní a aromatický koktejl s vodkou Stoli, limonádou BOHO Lavender a limetou, který přináší jemnou a uklidňující chuť levandule. Pokud si chcete udělat příjemný večer v klidu třeba s knihou, tohle je ten pravý společník.

RASPBERRY ONE

Baron Hildprandt Ze zralých malin – 4 cl, BOHO Raspberry – top up, limeta, led

Symbióza jemné pálenky Baron Hildprandt Ze zralých malin a limonády BOHO Raspberry s nádechem limety je svěží oslavou ovocné chuti a čerstvosti. Limetka příjemně vyvažuje sladkost ostatních ingrediencí, a jedná se tak o velmi osvěžující drink.

BOHEMIAN RASPSODY

Bohemian gin – 4 cl, BOHO Raspberry – top up, sušený ibišek, led

Inovativní mix ginu Bohemian, limonády BOHO Raspberry, sušeného ibišku a ledu je pravou poctou bohémskému životnímu stylu. Skvěle vás doprovodí na nejedné letní grilovačce.

Všechny koktejly jsou připravené s použitím prémiových surovin a ideální je podávání ve vysokých sklenicích. Poměr jednotlivých ingrediencí záleží na vašich preferencích, skvělou výchozí možností je plná sklenice ledu se 2 cl alkoholu dolitá top up limonádou.

Tekuté ingredience v čele s BOHO limonádami můžete pořídit na www.1er.cz.

You may also like...