Koncertní turné kapely Mandrage Dlouhý únor

Před  letošními Vánoci vydá kapela Mandrage novou desku, na kterou v únoru 2020 naváže koncertní šňůrou po velkých sálech českých měst. Názvem turné Dlouhej únor, na které Mandrage vyrazí společně se zpěvákem Sebastianem, kapela připomíná, že příští rok bude rokem přestupným, a chce ho fanouškům co nejvíc zpříjemnit. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketstream.

„Rok 2020 bude přestupný, a navíc je únor měsícem abstinence, což z něj udělá nesnesitelně dlouhé období. Tenhle ú(n)morný čas jsme se rozhodli zpříjemnit nám i fanouškům sérií koncertů v sedmi největších českých městech. V rámci turné bychom rádi, krom již známých věcí, představili nové album v celé své kráse. A bude co představovat,“ říká klávesista kapely Mandrage František Bořík.

Novou desku, na níž kapela upozornila už v říjnu singlem a videoklipem Vidím to růžově, vydají Mandrage v prosinci ve vydavatelství Universal Music. Její produkce se zhostil mladý slovenský producent Adrián Líška, který má za sebou mimo jiné spolupráci s Emmou Drobnou a zároveň je bubeníkem v kapele Majka Spirita.

Tematicky zůstane kapela i na nové desce u kytar a svižných temp, ve kterých se cítí nejlépe. „Můžeme slíbit, že to dost možná bude zatím nejlepší album, které jsme doposud vydali. Adrián Líška má energie na rozdávání, a na koncertech se proto budeme potit. Tak je to správně, tak to má být,“ podotýká František Bořík.

Hlavními mediálními partnery turné Dlouhej únor jsou televize Prima a síť rozhlasových stanic Hitrádio.

Koncertní turné MANDRAGE Dlouhej únor

  1. 2. PRAHA – Forum Karlín
  2. 2. a 7. 2. BRNO – Centrum Sono
  3. 2. HRADEC KRÁLOVÉ – Kongresové centrum Aldis
  4. 2. LIBEREC – Dům kultury
  5. 2. ČESKÉ BUDĚJOVICE – KD Vltava
  6. 2. PLZEŇ – DEPO2015
  7. 2. OSTRAVA – BrickHouse DOV

http://www.mandrage.cz/

Foto: Lukáš Wagneter

Print Friendly, PDF & Email