Sportovní klub Karate MASADA vítá nové členy

V letošním roce slaví sportovní klub Karate MASADA Praha 25. výročí od založení. Klub provozuje svoji činnost v tělocvičně ZŠ v ulici Jižní I, v Praze 4 Záběhlicích.  Za bohatou éru existence klubu jím prošlo přes 1450 členů. Mnozí z nich našli uplatnění v mnoha oborech společenské činnosti. Oddíl vedou zkušení trenéři, juniorský vicemistr republiky František Jelen, 2. DAN, JUDr. Jiří Jaroš Ph.D., 2. DAN, vicemystryně ČR v kata Eliška Zajícová, vicemistr ČR v kata Ing. Karel Krásný, a šéf oddílu, zkušený matador, trenér 1. třídy Viktor Vejvoda, nositel mistrovského stupně 5. DAN.

Tréninky začátečníků jsou třikrát týdně, úterý a čtvrtek od 16:30 do 18:00 a pokročilí od 18:00 do 19:30. Pátky obě skupiny od 16:30 do 18:00. Tréninky karate jsou téměř bezúrazové,  doplněné prvky zábavné atletiky a míčových her.  

Během roku probíhají vnitrooddílové i republikové soutěže. Každoročně koncem srpna se koná populární prázdninový sportovní tábor v Choceradech.

V Masadě trénuje rovněž Ing. Elemír Kubíni, který se letos zúčastnil dvou mistrovství světa. Každé soutěže se účastnilo přes 50 zemí světa, při účasti kolem 1700 závodníků. Na prvním mistrovství světa WORLD UNION OF KARATE-DO FEDERATIONS v kategorii Masters získal pro ČR bronzovou medaili, na druhém prestižním japonském mistrovství světa SHOTOKAN KARATE-DO INTERNATIONAL FEDERATION získal rovněž bronzovou medaili.

Za oddíl Masada zve dvanáctiletý dorostenec Erik Kubíni všechny své vrstevníky a vrstevnice včetně dětí od 6 let, aby využili možnost vstoupit do našich řad, kde se naučí řešit konfliktní situace nebojovou formou, a v případě nezbytí ubránit sebe i své blízké. Nábor se týká i dospělých osob. 

Kontakt: 602694614, karate@masada@seznam.cz
Přímo před tělocvičnou je autobusová zastávka Lešanská, kde staví linky 135, 136, 170 a 213.
www.karatemasada.cz

You may also like...