Konfigurátor pomůže při výběru interiérových dveří

Nákup interiérových dveří není jednoduchá záležitost, protože kritérií, kterým je potřeba věnovat pozornost, je opravdu hodně. A vzhledem k tomu, že dveře by měly svým uživatelům sloužit mnoho let, tak určitě není vhodné jejich výběr podceňovat. Sušický výrobce SOLODOOR proto nabízí všem, kteří řeší, jaké dveře by se do jejich domácnosti nejlépe hodily, možnost využití konfigurátoru. Jde o nástroj pro vizualizace, který je zdarma k dispozici na webových stránkách: www.sestavsidvere.cz.

Konfigurátor nabízí možnost volit dle dekoru a také dle konkrétního modelu z nabídky dveří SOLODOOR. Množství dekorů, ze kterých mohou zákazníci vybírat, je prakticky nepřeberné. Kromě vzhledu je ale vhodné volit zaměřit se také na odolnost jednotlivých povrchů. Pro lepší orientaci jsou povrchy rozděleny do 5 skupin. Při volbě modelu je potřeba vycházet z typu a funkce místnosti, do které jsou dveře plánovány.


Do tohoto praktického nástroje pro vizualizace lze také nahrát vlastní fotografie a vyzkoušet si různé modely a dekory v konkrétním interiéru. Díky tomu si každý může udělat představu, jak by dané dveře vypadaly přímo v jeho domácnosti a rozhodnout se, jestli to odpovídá jeho vkusu a požadavkům. A pokud zjistí, že to není úplně ono, může jednoduše a rychle vyzkoušet jiný model nebo dekor a nákup realizovat až ve chvíli, kdy je se svojí volbou zcela spokojen.

Společnost SOLODOOR a.s. nabízí kromě širokého portfolia interiérových dveří a zárubní také odborné poradenství a poskytuje na všechny své modelové řady záruku 5 let.

Foto: SOLODOOR a.s.

You may also like...