Lehčí motorky, rodinná auta za rozumnou cenu, driftování s Opelem Astra a další vychytávky v Autosalonu

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 1. června ve 20.15 na Prima COOLSvět silných motorů, nablýskaných karoserií, testů, ale také zajímavých odhalení. Přesně takový je Autosalon, a je tedy dobře, že vám ani tentokrát neunikne. Řešit se za volantem, vedle volantu i pod kapotou bude ledacos. Na co se můžete těšit? Jaké novinky jsou nezbytné nejen ke všeobecnému rozhledu, ale také při rozhodování o koupi nového vozu? Tady jsou…

Motorka nemusí mít 200 koní, abyste se hezky svezli. Stačí pracovat s její hmotností a zatáčky pak řežete jedna báseň. Proto je lepší lehčí stroj, který má i nějakého toho elektronického pomocníka, když to s tím nadšením přeženete. Třeba jako Triumph Tiger Sport 660.

Ssangyong Tivoli Grand

Auta se až nenormálně zdražují. A taky uvnitř vypadají dost nenormálně – na zapnutí mnoha funkcí, aby člověk studoval manuál. Přesto se dají najít normální rodinná auta – za rozumnou cenu! A když na takový Ssangyong Tivoli Grand dáme střešní stan, léto může začít!

Car wrapping neboli polep auta změní jeho barvu, ale dokáže být prý odolný i proti škrábancům. To samozřejmě musíme vyzkoušet. Otázkou je, zda fólii stihneme nalepit do konce reportáže. Ještěže náš moderátor Honza má s podobnou prací zkušenosti, a dokonce i vlastní výbavu!

S Opelem Astra jsme už soutěžili v driftu. Nová generace Astry sice ostrou verzi OPC nenabízí, ale 180 koní bude 99 % řidičů stačit. V naší testované verzi vypadá dobře, a přitom umí být hodně šetřivá. Však si na jízdní parametry modelu Astra PHEV v redakčním testu posvítíme!

Auto, nebo hromadná? Auto je většinou rychlejší a jste svým pánem. V hromadné dopravě ale odpadá servis, pojištění a vyjde levněji. Zlatou střední cestou je pak sdílené vozidlo neboli carsharing. Vyzkoušíme, komu je taková služba určena a jaké má plusy, případně minusy.

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii! Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...