Letní střechy ve Westfield Chodov: Koncert Annabelle, jazzové večery, street food, jóga i akce pro děti

Od května až do srpna čeká na návštěvníky pražského obchodního centra Westfield Chodov nově otevřená Letní střecha s jedinečnou atmosférou a pestrým každodenním programem pro celou rodinu. Grand Opening se zpěvačkami Annabelle a Elis Mraz, koncert Eddie Stoilow, ale i pravidelné sportovní vyžití nebo program pro nejmenší nebude v květnu chybět. Program také doplní workshopy prevence rakoviny s Loono nebo slevová knížka plná výhodnějších nabídek vybraných obchodů centra. 

Už 12. května odstartovala ve Westfield Chodov vůbec první sezóna Letní střechy, unikátního multifunkčního prostoru pro veřejnost. Po celé léto se budou programem Letní střechy prolínat každodenní aktivity pro fanoušky hudby, sportu i kultury a každý měsíc se příchozí mohou těšit na jiné zajímavé události. A za jakými akcemi se mohou zájemci vypravit hned v květnu?

Květnové pecky na Letní střeše: Grand Opening párty a koncert Eddie Stoilow

V první půlce měsíce čeká návštěvníky oficiální Grand Opening párty. 14. května od 14.00 do 22.00 se mohou milovníci hudby těšit na mladé talentované zpěvačky Annabelle a Elis Mraz nebo DJ Roxtar. Ti nejmenší si během akce mohou zasoutěžit v připravených disciplínách, nechat si namalovat obličej nebo se zabavit s Mamutem Zuzákem. O necelý týden později, 19. května, zavítá na Letní střechu známá kapela Eddie Stoilow a od 18.00 potěší své fanoušky koncertem pod širým nebem. 

Léto na střeše pro všechny

Program Letní střechy potěší malé i velké návštěvníky po celé léto, na své si přijdou milovníci kultury, sportu i dobrého jídla a pití. Všichni příchozí se mohou těšit na hudební akce, jazzové večery a DJs. Místem pro odpočinek se Letní střecha stane díky příjemnému posezení a řadě stánků se sladkými i slanými pochoutkami. A že je Letní střecha ideálním místem pro celou rodinu, dokazují pravidelné tematické dny věnované právě dětem. V neposlední řadě si zde mohou sportovně založení zacvičit, a to třeba na ranní józe, večerní zumba párty nebo full body workoutu. Kompletní květnový program bude k dispozici na webových stránkách centra.

„Letní střechu a celý program jsme navrhli tak, aby se stala ideálním místem jak pro kvalitní odpočinek, tak pro aktivně strávený čas. Střecha je prostorná, nabízí chill out zóny, multifunkční pódium, části věnované street foodu a nechybí ani dětské hřiště. Chceme našim zákazníkům poskytnout prostor, kde mohou v létě strávit příjemný čas s přáteli nebo rodinou v rámci kulturně i sportovně bohatého programu,“ doplňuje Petra Valentová, marketingová manažerka Westfield Chodov.

Prevence rakoviny s organizací Loono

Prostor Letní střechy během léta vyplní i edukační stánek organizace Loono, kterou tvoří tým expertů vzdělávajících veřejnost v oblasti prevence onkologických onemocnění. Návštěvníci stánku se na místě dozvědí, jak mohou své tělo preventivně sami vyšetřovat. V rámci spolupráce vznikl i speciální slevový kód na charitativní produkty Loono, jejichž nákupem mohou zákazníci podpořit činnost organizace. Kód WESTFIELD10 platí po celý květen a je možné s ním nakoupit cokoliv na e-shopu www.shop.loono.cz se slevou 10 %.

Nakoupit výhodněji bude během května možné i ve vybraných obchodech centra. Součástí otevření Letní střechy je i speciální slevová knížka, která bude zákazníkům k dispozici. Návštěvu jedné z akcí tak mohou spojit i s výhodnými nákupy. Knížka obsahuje slevové kupóny do více než 40 prodejen a restaurací centra a platit bude od 12. do 16. května. Několik slev lze uplatnit přímo na Letní střeše, například 20 % sleva na street food Funny Fries a Dwistr.

Podobně nabitý program plánuje Westfield Chodov i na měsíc červen. Pro bližší informace k aktuálnímu měsíci navštivte webové stránky centra cz.westfield.com/chodov.

You may also like...