Astrologova sobota 14.5.2022 – Setkání s hodnotami

Slunce se setkává se severním uzlem v Býku a rozehrává struny osudu. To, co děláme a na čem se podílíme, bude jednou mít v naší budoucnosti velké slovo. Chce se tu po nás, abychom řekli, co chceme. Od sebe, od lidí okolo, od života a vesmíru vůbec. V tomto čase se s těmito kritérii lépe pracuje a je k nim lepší přístup. Pokusme se tedy si lépe nastavit život. Nestačí jen definovat co ne a co ano, ale přidejme i kvalitu a povězme, jak moc. Můžeme také překonat některé bariéry, zejména ty zděděné z dětství. Uvědomíme si, že můžeme chtít a nemusíme to ničím podmiňovat.

K tématu hodnot se dostaneme i z druhé strany. Venuše v Beranu se schází v konjunkci s Chironem. Toto setkání může být pro leckoho terapeutické. Můžeme si napravit reputaci, dát do pořádku pošramocenou pověst. Správnými činy lze překrýt předtímní problémy a nedostatky. Dostáváme nenápadně druhou šanci v tom, abychom se projevili. Jde o to dát najevo (a nebo umět přijmout) ty hodnoty, kt. jsou obecně sdílené, které potřebují lidé, s nimiž jsme spojeni, které podpoří náš vztah a které potřebujeme zkrátka pro to, abychom se uklidnili.

Dnešní aspekty, zejména ty dopolední jsou tu od toho, abychom si uvědomili, co vše cenného, zajímavého a výjimečného sdílíme s blízkými i s těmi, s nimiž se nevidíme tak často. Můžeme si poupravit společná kritéria, obnovit rituály, jež nás spojují.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...