Lidl v Opatovské ulici projde modernizací

Prodejna Lidl v Praze v ulici Opatovská bude od pondělí 28. 6. na necelé tři měsíce uzavřena. Důvodem je plánovaná modernizace, díky které čeká zákazníky komfortnější nakupování a vylepšený interiér včetně většího prostoru pro nakupování. Během rekonstrukce mohou lidé z okolí pro své nákupy využít nedalekou prodejnu v ulici Vojtíškova. K otevření pro zákazníky by mělo dojít začátkem září.

Díky modernizaci se zákazníci mohou těšit na modernější prostory a větší prostor k nakupování, jelikož součástí modernizace je také rozšíření prodejny. Současně bude prodejna vybavena příjemným a zároveň úsporným LED osvětlením. „Při modernizaci našich prodejen se soustředíme především na zákazníky, kterým chceme nabídnout komfortnější nakupování od začátku až do konce jejich návštěvy. Věříme, že zákazníci změnu přivítají. Během uzavření prodejny mohou lidé z okolí pro své nákupy využít prodejnu v ulici Vojtíškova,“ uvedl mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Rekonstrukcí současně projde i venkovní parkoviště. V neposlední řadě se proměna dotkne také exteriéru prodejny, kdy fasáda prodejny získá novou malbu.

You may also like...