Louda Auto expanduje do čtyř nových lokalit

Rozšíření svých obchodních aktivit hned ve čtyřech tuzemských městech oznámila společnost Louda Auto, největší prodejce vozů ŠKODA a HYUNDAI v České republice a velký dealer dalších deseti značek automobilů.

Společnost Louda postavila úplně nové autocentrum v Teplicích (ŠKODA, VW, AUDI) a koupila dealerství v Jihlavě (ŠKODA SEAT, FIAT) i v Praze – Zličíně (RENAULT a DACIA). Současně otevřela novou autopůjčovnu CAR4WAY v Českých Budějovicích.

„Letos jsme nejvíce expandujícím dealerstvím v České republice, chceme se stát prvním prodejcem aut s celostátní prodejní a servisní sítí,“ uvedl Pavel Louda, majitel společnosti Louda. Současně dodal: „Motoristé se mohou těšit na vysoký počet nových i zánovních vozů ihned k odběru. Rozvíjíme i špičkové servisní služby, včetně nejširší nabídky náhradních vozidel na trhu.“ 

U akvizice pražského dealerství na Zličíně se jedná již o třetí lokalitu v hlavním městě, kde bude Louda Auto působit. V současnosti už provozuje velká autocentra v Kolbenově a Českobrodské ulici.

Autocentrum v Teplicích vzniklo jako novostavba pro 512 automobilů, je největší svého druhu v severních Čechách. Autocentrum v Jihlavě vzniklo rozšířením staršího areálu, kde 30 let působila společnost Auto Máca.

Nová autopůjčovna v Českých Budějovicích je součástí autocentra Louda v ulici U Staré trati. Nabízí k zapůjčení vozy značky Hyundai Tucson a Hyundai i30.

Společnost Louda Auto provozuje 33 autosalonů a 20 autorizovaných servisů v těchto městech: Praha, Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Svitavy, Brno, Ústí n. Labem, Děčín, České Budějovice, Strakonice a Jihlava.

Foto: Louda Auto

 

You may also like...