Lucie Vondráčková a Milan Peroutka se nechali zmalovat k nepoznání

Zpěvák Milan Peroutka se proměnil k nepoznání v postavu Jokera. Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková zas propůjčila svou tvář oblíbené kreslené postavičce Fiony z filmové řady Shrek. Oba dva se nechali nalíčit profesionální make-up artistkou Dianou Vitikačovou v rámci nově vznikající talk-show Painted Talk. Během líčení je zpovídá režisérka Tereza Hirsch. 

Režisérka Tereza Hirsch a make-up artistka Diana Vitikačová spolu chtějí rozjet novou talk-show jménem Painted Talk. Známí hosté jsou zpovídáni Terezou, mezitím co je jedna z nejlepších českých make-up artistek současnosti, Diana Vitikačová, proměňuje k nepoznání.

Celý projekt se spustil na platformě hithit, kde aktuálně sbírá prostředky na další díly, a zároveň odměňuje svoje diváky. Fanoušci talk-show mohou získat líčení přímo od Diany nebo dokonce celý kurz osobního líčení na míru. Věrní podporovatelé se mohou podívat na autentický proces natáčení a vyzkoušet si být na chvíli členem štábu.

Hosty dalšího dílu budou navrhovat podporovatelé show. Témata dalších pořadů budou určovat peprně podané otázky ohledně aktuálního dění ve světě i ze života hostů.

Objevili jsme talent make-up artistky Diany Vitikačové a chceme ho ukázat! Naším cílem je vytvořit zábavnou talk-show, na které se konečně divák bude moci podílet,“ dodává režisérka Tereza Hirsch, která pořad moderuje.

Tereza Hirsch vyrůstala v Praze a filmová studia absolvovala na New York Film Academy v Los Angeles s magisterským diplomem. Její režijní debut The Guilt List se dostal na více než 60 filmových festivalů po celém světě a vyhrál 16 cen, mimo jiné za nejlepší krátký film a nejlepší kameru na mezinárodním filmovém festivalu v Brazílii. Dále také spolupracovala na filmu Mammoth, který byl oceněn na studentských Oscarech 2017 a na reklamách (Toyota). První český snímek Beyond Her Lens  vytvořila v roce 2019. Tereza vlastní produkční společnost Hirsch Pictures, kterou sama založila. 

Diana Vitikačová se dráze profesionální vizážistky věnuje od roku 2016. Za tu dobu měla možnost podílet se na řadě projektů ze všech sfér make-upu. Mezi ty nejvýraznější patří hudební videoklipy (Milan Peroutka), profesionální líčení na MFF v Karlových Varech nebo Designblok. Její nejoblíbenější disciplínou je fotomake-up, individuální beauty a osobní klientela, ať už se jedná o líčení na speciální eventy, make-up kurzy nebo právě extrémní make-up. Vize Diany se mění v čase jako její make-up a stále míří výš. Našla zálibu v kreativní tvorbě na sociálních sítích, kde se snaží inspirovat všechny nadšence a posouvá hranice online extrémního make-upu.

You may also like...