Majaland a Dinosauria podpoří Ukrajinu, zvou na charitativní den

Již ve čtvrtek 24. března proběhne v Majalandu, největším krytém zábavním parku v České republice, a muzeu Dinosauria charitativní Den pro Ukrajinu. Veškerý výtěžek ze vstupného bude využit na podporu vybraných projektů zaměřených na pomoc ukrajinským matkám a dětem prchajícím před válkou do České republiky.

„V Majalandu i Dinosaurii rozdáváme radost tisícům a tisícům dětí i jejich rodičům. Je proto naprosto přirozené, že se snažíme pomoci i těm, kteří se nyní vyrovnávají s pro naprostou většinu z nás nepředstavitelnou životní situací,“ vysvětluje ředitel Majalandu a Dinosaurie Otto Jerman a dodává: „Zveme proto každého, kdo chce pomoci. Čím více ve čtvrtek Majaland i Dinosaurii zaplníme, tím více budeme schopní pomoci. Každá koruna se počítá.“

V Majalandu na návštěvníky čeká hned 12 atrakcí včetně 220 metrů dlouhé horské dráhy nebo nejdelší skluzavky v České republice. Na čtyřech tisících metrech čtverečních Dinosauria Museum Prague nabízí dobrodružnou cestu do pravěku, na které nechybí originální až 24 metrů dlouhé a 154 milionů let staré kostry dinosaurů, realistické modely tyranosaura rexe a největšího létajícího ptakoještěra v životní velikosti ani rozšířená realita.

Den pro Ukrajinu proběhne 24. března od 10 do 20 hodin.

You may also like...