Manifesto Anděl je tu rok a chystá rozzářený podzim se sezónními akcemi

Manifesto brzy završí první rok od otevření a za tu dobu se stalo nepostradatelným místem páté pražské čtvrti, jejíž proměny si všimly i The New York Times. Jazz a víno, jóga, tanec a večerní stand-up budou dominovat zářijovému programu a o pohodlí a dobrou náladu návštěvníků bude postaráno za každého počasí. Na začátku měsíce se chystá narozeninová oslava a září vyvrcholí oblíbeným programem pro milovníky piva, BEERfestem vol. 3.

“Návštěvníci si zamilovali celosvětovou kuchyni i výjimečnou atmosféru, originální mixologii z koktejlového baru SOOT, ale také sem míří za kulturními a hudebními událostmi. Za uplynulý rok jsme vyzkoušeli nejrůznější žánry – filmy, tanec, besedy o udržitelnosti, akustické koncerty, jógu i masterclass grilování. Do dalšího roku Manifestu přeji, abychom tu potkali co nejvíce talentů, těch uměleckých, i těch kulinářských,” svěřila Hollie Lin, která v Manifestu řídí růst a technologie.

Manifesto Anděl slaví 1. narozeniny

V rámci narozeninového dne ve čtvrtek 8. září čeká návštěvníky kromě postupně se měnících sezónních menu mezinárodní kuchyně, českého piva a vytříbených koktejlů také hudební vystoupení dua Stilli Musiq & Rene Junior, kteří se chopí saxofonu a piana. V 18:30 Manifesto odhalí narozeninové překvapení a druhá polovina slavnostního večera se ponese v rytmu dance a electronic groove, o jaký se postará DJ Manio. Jako dárek mohou návštěvníci do Manifesta vzít někoho, kdo se sem podívá úplně poprvé.

Jazz & Wine & Fun

Nově od září Manifesto do svého programu zařadilo sérii jazzových večerů, doprovázených pokaždé jiným druhem kvalitního vína. Jazz and Wine se bude konat každý týden ve středu nebo ve čtvrtek, dle programu.

Na scénu se vrací také akce spojené s pohybem. 4. září to bude jóga, na kterou naváže zdravý brunch a 10. září oblíbená energická Tančírna s podtitulem Kizomba festival. Po celé září pokračuje také úterní Stand-up Comedy s kolektivem Comedy Prague.

BEERfesto vol 3: pivo na výsluní

Festival věnovaný pivu je zpět a potrvá 4 dny. Od čtvrtka 22. září do neděle 25. září se naskytne příležitost vychutnat a ochutnat známé i neznámé druhy piv a nejen těch českých. Manifesto nabídne na výčepu Pilsner Urquell, speciál Proud i výběr sládků, vedle pražské Vinohradské 11 a dalších vybraných alkoholická či nealkoholická piva. V jednotlivých restauracích bude k dostání řada importovaných piv, např. Mango Sour u americké restaurace Dirty Dog, vybrané ležáky z Badflash u ukrajinské restaurace Barva. Řecké pivo Mythos je k ochutnání v restauraci Yaya’s Meat and Seafood a japonská piva Asai či Kirin v restauraci Taiko Ramen Bar. BEERfesto bude příležitost k pivnímu objevování.

Program akcí září 2022 (změny vyhrazeny)

Čtvrtek 1. září 17:00 ,Jazz & Wine – Hermes Karel (Francie)

Sobota 3. září 14:00 – Summer in the City (párty), DJ Marvelous Bey, DJ Casa Flayva – groovy house, electronic

Neděle 4. září 8:30 – Sunday Yoga & Brunch s Napoké. DJ Karel Havlíček

Úterý 6. září 19:00 – Stand-up Comedy Night

Čtvrtek 8. září 16:00 – Happy Birthday Manifesto, Music Stilli Musiq & Rene Junior (piano + saxofon), DJ Manio – dance, electronic, groove

Sobota 10. září 15:00 – Tančírna – Kizomba Festival, DJs, workshops, animace – kizomba, afrobeats

Úterý 13. září 19:00 – Stand-up Comedy Night

Středa 14. září 17:00 – Jazz & Wine, KJ Sax – Akustický recitál saxofon

Čtvrtek 15. září – Rum & Chocolate party

Sobota 17. září – Summer in the City (párty), DJs Spkrm, Don – electronic, deep house

Úterý 20. září 19:00 – Stand-up Comedy Night

Středa 21. září 17:00 – Jazz & Wine, Petr & Farhia – Akustický recitál

Čtvrtek – Neděle 22.- 25.září 14:00 – BEERfesto vol. 3

Úterý 27. září 19:00 – Stand-up Comedy Night

Čtvrtek 29. září 17:00 – Jazz & Wine

Otevírací doba: Manifesto Anděl Po – Ne: 11 – 22

Foto: Václav Miškovský

You may also like...