Spicy únor v Back Doors: Smíchovský bar chystá několik vzrušujících akcí

Únor patří ve smíchovském baru Back Doors sexuálním hrátkám, vztahům a dalším erotickým tématům. Bez ohledu na pohlaví či orientaci. Pro své hosty si podnik připravil několik vzdělávacích akcí věnovaných intimnímu životu. Návštěvníci se tak mohou těšit na drag show zasvěcenou vztahům, burlesku či natáčení živého podcastu SEXTALK LIVE. 

„Našim cílem bylo otevírat témata, o kterých se příliš nemluví, přesto by se o nich mnozí lidé rádi dozvěděli více. Věděli jsme, že nechceme jít cestou lascivní zábavy, ale především vzdělávat. Proto jsme se rozhodli během února uspořádat tři veřejné tematické akce a naplánovat pro naše hosty takzvaný Spicy únor. Ten je určeny nejen pro ty, kdo již mají zkušenosti s netradičními sexuálními praktikami, ale především i pro ty, které by tato témata zajímala a jenom nevědí, kde začít,“ vysvětluje spolumajitel Back Doors Jakub Ondříšek.


Zlomená srdce, burleska i podcast

Spicy únor zahájí 10. února akce od FiKi productions věnovaná nešťastným vztahům s příznačným názvem Broken Hearts. Během ní vystoupí přední performeři české queer komunity. Umělci Fifi Pharaonic a Kitty Fire připraví v Back Doors otevřenou stage pro začínající i zkušené performery již počtvrté.

Už o čtyři dny později, tedy 14. února, mohou návštěvníci baru oslavit svátek sv. Valentýna se známou burleskní tanečnicí Zoryou Blue. Ta ale nebude sama. Během svojí Blue Burlesque Show představí další tanečnice nejen z Česka, ale i Polska a Slovenska. Kromě vystoupení se hosté mohou těšit na navazující afterparty s performery.

Třetí akcí určenou pro veřejnost bude natáčení podcastu SEXTALK LIVE, ve kterém jeho moderátoři Klára Kloudová alias Tantra Klára a Robin Veselý otevírají dialogy o sexu a vztazích. Jednotlivé díly se vyznačují zábavnou atmosférou, a zároveň nabízejí cenné informace prostřednictvím rozhovorů, které jdou do hloubky. Diskuze se mohou účastnit i posluchači, kteří chtějí lépe porozumět světu sexuálních vztahů. Stačí sledovat jednoho z moderátorů na platformě Herohero.

Spicy únor v Back Doors

  • 10. 2. – FiKi productions: Broken Hearts
  • 14. 2. – Blue Burlesque Show – VSTUPENKY
  • 25. 2. – Tantra Klára a Robin Veselý (živé natáčení podcastu SEXTALK LIVE)

Bar Back Doors vznikl před více než 20 lety. Zlom v jeho fungování nastal v roce 2020, kdy jej převzali Jakub Ondříšek a Petr Profous s cílem vzbudit na pražském Smíchově vášeň pro koktejly. V Back Doors proto kladou důraz nejenom na špičkové drinky, ale návštěvu baru vnímají jako komplexní zážitek.

You may also like...