Medová vína Honey’s z lednického vinařství Annovino

HONEY’S je unikátní spojení vína, ovoce a medu od lednických vinařů z ANNOVINO. Je inspirováno tradicí pěstování ovoce na jižní Moravě a kvalitou lednických vín. Vybírat můžete ze čtyř příchutí, jako je hruška, malina, meruňka nebo černý rybíz. Vychutnáte si podmanivě voňavé ovocné šťávy a český med bez přídavku řepného cukru a vody. Vína můžete servírovat horká nebo z nich připravit řadu originálních koktejlů. Namíchejte s jemně perlivou minerálkou nebo sektem, dozdobte plátkem citronu nebo listem máty. Vynikající je také v kombinaci s rozmixovaným ovocem. Zakoupíte ve vybraných prodejnách nebo na eshopu www.annovino.cz za 119 Kč.

Lednické Višňové

Specialitou vinařství ANNOVINO je Višňové – víno z višní odrůdy Morella z moravských sadů. Víno se vyznačuje harmonicky sladěným vyšším zbytkovým cukrem s jemnou kyselinou a nižším alkoholem. Chutí připomíná vánoční cukroví, a proto je skvělým společníkem nejen pro dobu adventu, ale také se skvěle hodí k roládám z piškotového těsta plněným ovocnou marmeládou nebo máslovým krémem, i k dalším zákuskům. Vyzkoušejte višňové i jako horký zimní svařák. Zakoupíte ve vybraných prodejnách nebo na eshopu www.annovino.cz za 99 Kč.

Vánoční dárková kolekce

Dopřejte svým blízkým na Vánoce něco speciálního. Vánoční balíček HONEY’s a Višňového zakoupíte v ceně 267 Kč na www.annovino.cz

You may also like...