Míchané drinky Relax Vol.NO jsou bez alkoholu a nabité ovocem

Dlouhé teplé večery, nádherné východy i západy slunce, dobrodružné výpravy i příjemný „chill“, lehkost bytí, svoboda – to je léto! Roční období plné prosluněných dnů a večerů, které láká zajít si s přáteli na piknik nebo uspořádat rodinné setkání či grilovačku na terase a zahrádce. Co vám doladí prázdninové okamžiky k dokonalosti? Lahodně vychlazená novinka – míchané drinky Relax Vol.NO s 0 % alkoholu! Jsou nabité šťavnatou chutí, obsahují totiž 20 % ovocné složky. Vybrat si lze hned z pěti ikonických příchutí: MINT MOJITO, ORANGE SPRITZ, MANGO MULE, PEACH BELLINI nebo LIME MARGARITA. Chcete karton, nebo raději plechovku? 

Namíchat svým přátelům koktejl je zábava, ale ruku na srdce – ne vždy jsou podmínky pro přípravu drinků ideální. Jenže teď už si můžete dát svůj oblíbený osvěžující koktejl kdykoli a kdekoli, aniž byste museli někam na bar! Zkuste nové Relax Vol.NO, které oceníte nejen pro jejich svěží chuť, ale i nulový obsah alkoholu. Můžete si je tedy dopřát i tehdy, když řídíte, nebo jste třeba na pláži a trávíte čas oblíbeným sportem. Věřte, že každý z nás si najde svého favorita, můžete totiž sáhnout po pěti osvědčených recepturách! Jemně sycené míchané drinky Relax Vol.NO v třetinkové plechovce jsou stoprocentně „ready-to-drink“ a léto nebude mít chybu.

  • MINT MOJITO
  • ORANGE SPRITZ
  • MANGO MULE
  • PEACH BELLINI
  • LIME MARGARITA

A pokud si budete chtít s nápoji pohrát, sáhněte po větších kartonových baleních Relax Vol.NO. Domácí příprava koktejlů se může stát velkou zábavou. Zapojte partnera, kamarádku, rodinu, přátele nebo třeba kolegy z práce. Základem každého míchaného drinku je vhodně zvolené koktejlové sklo, přidejte kvalitní suroviny, které podtrhnou chuť a vůni koktejlu, klasické nebo pestrobarevné ledové kostky, přimíchejte jedlé třpytky a na závěr vše dozdobte třeba neonovými míchátky a pokrájeným ovocem na koktejlových špejličkách. Fantazii se meze nekladou a alkohol-free party s osvěžujícími drinky Relax Vol.NO v kartonu může začít!   

You may also like...