Mladá zpěvačka Elis pomáhá osamělým seniorům

Zpěvačka Elis vydala nový úžasný song, ke kterému napsala jak hudbu, tak i text. K písni byl také natočen nádherný videoklip s myšlenkou ukázat lidem, že v ČR žije hodně osamělých seniorů, kteří potřebují pomoct. Díky této myšlence došlo ke spolupráci s nadací Taťany Kuchařové „Krása pomocí“.

Píseň „Milován“ byla napsaná zpěvačkou Elis Mraz pro spolupráci s Nadací Krása Pomoci, která již 10 let pomáhá seniorům, aby mohli vést kvalitní a důstojný život v domácím prostředí. Za 10 let nadace rozdělila mezi neziskové organizace pomáhající seniorům více než 30 mil. korun. Videoklip se natáčel v Praze a hlavní roli si zahrál skvělý herec Pavel Leicman. V klipu si zahrála také herečka ze seriálu Ulice Kristýna Podzimková. Klip byl natočen filmovou společností No Stress production. Zajímavost – Natáčelo se také v Kavárně ,,Café AdAstra„, která pomáhá lidem s autismem najít práci, aby mohli žít plnohodnotný život.

Krása Pomoci: „Když jsme poprvé slyšeli píseň Milován, věděli jsme, že vystihuje přesně pocity mnoha našich klientů a že tyto emoce dokáže přenést také na posluchače. Když jsme pak viděli klip, slzy dojetí neudržel nikdo z týmu. Jsme si jistí, že vás píseň „Milován“ chytí za srdce stejně jako nás a jsme Elis moc vděční za to, že si tohle téma vybrala. Melodie se vám vryje pod kůži a silná emoce ve vás zůstane velmi dlouho. Toho bychom jen slovy nikdy nedosáhli“.

Elis Mraz: „Navázání spolupráce s Nadací Krása Pomoci bylo mým nápadem. Jejich vánoční reklama mě opravdu chytla za srdce, jelikož si této problematiky všímám již delší dobu. Moje babička mi kdysi řekla, že na stáří je často nejtěžší ta samota… Lidé ve vysokém věku si můžou připadat nepotřební, osamělí. Jednou jsem i zažila, že starší paní měla pocit, že mě naší konverzací od něčeho zdržuje… Je mi smutno z představy, že by takto měly končit životy našich babiček a dědů. Nikdo by neměl být sám a každý by měl mít právo svůj život prožít až do posledního dne naplno a to s láskou – od svých blízkých, přátel anebo společnosti jako takové… Doufám, že píseň tuto citlivou zprávu pošle dál a přiměje třeba pár lidí o této problematice popřemýšlet. Za to bych byla ráda nejvíce„.

Elis Mraz je zpěvačka a skladatelka původem z Ostravy. V roce 2014 se zúčastnila soutěže The Voice ČSR a ještě ten stejný rok vyhrála Slavíka Objev Roku. Posledních několik let se naplno věnovala skladatelství, kdy díky agentuře Nemoros dostala několik příležitostí vycestovat i za moře a spolupracovat s vynikajícími zahraničními producenty. Aktuálně hostovala na právě vydaném duetu „Hello to me“ od finalisty britského X-Factoru Danyla Johnsona a na léto chystá autorský duet s Olgou Lounovou, na který se můžete těšit ještě do začátku letních prázdnin. Letos si také budete moci poslechnout Elis Mraz živě na Českých Hradech.

Foto z natáčení videoklipu: