Mladí ladí stream naladí dnes Prago Union se speciálním jazzovým setem

Sérii pěti online koncertů pod hlavičkou Mladí ladí stream dnes uzavře legenda rapu a hiphopu Prago Union s živou kapelou. Dvěma Anděly ocenění Prago Union vždy byli a jsou zárukou kvality. To předvedou i v jedinečném jazzovém setu, který si připravili speciálně pro festival Mladí ladí jazz. Představí se v něm také baskytarista Ondřej Hauser, kytarista Antonín Dlapa, bubeník Oliver Lipenský, klávesista Jen Hovorka a DJ Ramel. Od 18 hodin se tak fanoušci mohou těšit na pořádnou dávku rýmů a humoru, který v textech Prago Union nikdy nechybí. Každý může kapele přispět libovolnou částkou zakoupením virtuálního lístku v prodejní síti GoOut. Při přenosu využívají pořadatelé platformu Zoom, díky které mohou muzikanti sledovat na obrazovce reakce svých fanoušků, ať jsou kdekoli, a dostane se jim tak zpětné vazby, která při streamovaných koncertech tolik chybí.

V rámci Mladí ladí stream již vystoupili Ondřej Pivec Organic Quartet, Top Dream Company, Kristina Barta s projektem Event Horizon a Hard To Frame. Koncerty je možné zhlédnout do 24. 5. 2020. Partnery online koncertů jsou Český rozhlas Vltava a Kytary.cz. Koncerty jsou streamovány na Facebooku Mladí ladí jazz www.facebook.com/mladiladijazz a festivalovém Youtube kanálu www.youtube.com/channel/UCNkQH82TDFzveqpxZsW5Mrw.

Mladí ladí jazz, který každým rokem ve své nápadité dramaturgii ukazuje, že jazz nemá hranice a je otevřen nejrůznějším hudebním žánrům a vlivům, měl dle původních plánů vyvrcholit 30. dubna velkým openair koncertem na Karlově náměstí. Většinu původně oznámených koncertů se pořadatelům podařilo přesunout na podzimní termíny. Samozřejmě za předpokladu, že je s ohledem na okolnosti bude možné realizovat. Stejně tak je snaha přesunout na podzimní termín sérii interaktivních koncertů Mladí ladí dětem s držitelem Grammy Oranem Etkinem. Informace budou průběžně aktualizovány na webových stránkách festivalu. Zakoupené vstupenky v tuto chvíli zůstávají v platnosti pro náhradní termíny.

Mladí Ladí Jazz 2020 – zatím potvrzené nové termíny

  1. října / Jazz Club Tibet, Olomouc Madison McFerrin (US)
  2. října / Jazz Dock, Praha Madison McFerrin (US) / Kristína Mihaľová a Jakub Šedivý
  3. listopadu / Rock Café, Praha The Lesson GK (US) / Jay Delver
  4. listopadu / Jazz Dock Oran Etkin (US)
    Bude upřesněno                                 Moon Hooch (US)

Za podpory: Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, MČ Praha 3
Patroni Jazzfruit: Kytary.cz, Karlín Group, Česká centra
Mediální partneři: Český rozhlas Vltava, Radio 1, Full Moon, Musicweb
Hlavní mediální partner Jazzfruit: Český rozhlas Jazz

You may also like...