Módní návrhářka Jitka Klett získala v Itálii zlatého Oscara Della Moda

Díky módní návrhářce Jitce Klett se Česká republika může pyšnit velmi unikátním oceněním. Známá návrhářka totiž převzala v neděli v italské Florencii zlatého ST OSCAR DELLA MODA za dlouholetý přínos v módním odvětví. Toto ocenění se uděluje jen několika málo vybraným osobnostem z celého módního světa.

Na slavnostní galavečeři v Tuscany Hall se při příležitosti odevzdání této prestižní ceny objevila ve společnosti manžela, úspěšného mezinárodního advokáta Larse Kletta, dcery Alexandry a krásné Elišky Bučkové, jíž doprovázel partner Radek Vácha.

Česká Miss z roku 2008 Eliška Bučková spolu s modelkou Alexandrou Klett byly s návrhářkou Jitkou Klett na scéně, během slavnostního předávání. Nutno podotknout, že modely, kterými reprezentovaly tvorbu návrhářky, vzbudily v sále obrovský zájem.


Slavnostní galavečer splnil očekávání přítomných i navzdory tomu, že namísto očekávaného Andrea Bocceliho, který onemocněl, pořadatelé program zpestřili známým italským triem Appassionante. Večer v sále se nesl ve znamení slavných italských celebrit a oceněných z celého světa.

V devítileté historii působení této soutěže získává Jitka Klett zlatého ST Oscar Della Móda jako první zástupce České republiky!

Zdroj: Helena Váňová Production

You may also like...