Multivan 6.1 – klasika dotažená k dokonalosti

Značka Volkswagen Užitkové vozy připravila pro své zákazníky mimořádně atraktivní nabídku klasického modelu Multivan 6.1. Verzi s pohonem všech kol 4Motion, automatickou převodovkou DSG a motorem 2.0 TDI lze nyní pořídit s výrazným zvýhodněním ve výši až 368 000 Kč.

Robustní a prostorné MPV

Zákazníci mají na výběr dva stupně výbavy, Comfortline a Highline, jejichž součástí jsou vyspělé technologie pro komfortní a bezpečné cestování. „Oblíbený Multivan 6.1 má sice již svého nástupce, do starého železa však ani zdaleka nepatří,“ říká ředitel značky Volkswagen Užitkové vozy v České republice Jakub Šebesta a dodává: „Zákazníci si nyní mohou pořídit tento všestranný automobil pro život v pohybu za velmi výhodných podmínek. Robustní a prostorné MPV nabízí osvědčenou techniku výkonného a hospodárného dieselového motoru s dvojitým přeplňováním ve spojení s pohonem všech kol.“

Výhodná cena

Akční Multivan 6.1 je k dispozici již za 1 579 000 Kč. Jedná se o verzi Comfortline s pohonem všech kol 4MOTION, automatickou převodovkou DSG a motorem 2.0 TDI o výkonu 150 kW (204 koní). Zákazníci v tomto případě ušetří 358 000 Kč. Pro ještě náročnější motoristy je připravena výbavová linie Highline, u níž je zvýhodnění vyšší o dalších 10 000 Kč. V ceně je zahrnuta prodloužená záruka výrobce na 2+2 roky/200 000 km.

Motorizace

Vysoce efektivní technologie motorů TDI ve voze Multivan 6.1 se vyznačuje výkonem, hnací silou a úsporným provozem. Multivan 6.1 je k dispozici s různými variantami motorů a převodovek. Volitelná dvouspojková převodovka (DSG) bez přerušení tažné síly je navíc obzvláště komfortní a úsporná. V kombinaci s nabízeným pohonem všech kol 4MOTION zajistí, že s Multivanem 6.1 svoji práci zvládnete všude, kde je třeba.


Bezproblémové komfortní cestování

Volkswagen Multivan 6.1 nabízí legendární užitné vlastnosti vycházející z jedinečného prostorového uspořádání s mimořádnou variabilitou. Rozsáhlá výbava reflektuje nejnovější trendy technického vývoje a zahrnuje digitální panel sdružených přístrojů na displeji s úhlopříčkou 10,25 palce a modulární informační a zábavní systém s 9,2“ dotykovou obrazovkou na středové konzole. Samozřejmostí je i uživatelsky přívětivá konektivita, která zejména ve spojení s online službami Volkswagen We Connect zajistí posádce bezproblémové cestování v každodenním životě i při dobrodružných výpravách. Zvýšená pozice sezení a bederní opěrky nastavitelné ve čtyřech směrech (dodávané na přání) se postarají o vynikající pohodlí a četné odkládací přihrádky ve voze zase o přehledný pořádek.

Závěrem

Multivan 6.1 právem získal svojí pověst dokonalé osobní dodávky a příznivce má napříč všemi svými generacemi. Zvenčí je poměrně nenápadný, uvnitř neokázalý, ale velmi dobře udělaný. Tomu odpovídá i cena. Vybavený Multivan je opravdu jedno z nejlepších rodinných aut.

Bohumil Brejžek
Foto: Volkswagen Užitkové vozy

You may also like...