Nebojte se experimentovat při přípravě originální vánoční tabule

Štědrovečerní večeře s dokonale upravenou tabulí je neodmyslitelnou vánoční tradicí. Jak ale letos přijít s neotřelou kombinací prostírání? Stačí malý detail v podobě designového svícnu či ubrusu a i servis z typicky letní kolekce se rázem promění v zimní. Inspirujte se netradičními nápady a vytvořte doma nezapomenutelnou atmosféru Vánoc, která bude odrážet nejen sezónu, ale i vaši kreativitu!

Kolekce Crafted od Villeroy & Boch

Jídelní série Crafted Blueberry německé značky Villeroy & Boch je vyrobena z prémiového porcelánu, a odolá tak vánoční večeři i v té nejtemperamentnější rodině. Nádobí severského stylu připomínající kameninu evokuje na první pohled spíše stolování v rozkvetlé letní přírodě. Díky přírodním barvám a čistým tvarům ale vnese i ke štědrovečernímu stolu jedinečnou tradiční atmosféru. Na konci stolování si navíc nemusíte dělat starosti s náročným úklidem, nádobí je díky diamantově tvrdé glazuře možné mýt v myčce na nádobí. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na pottenpannen.cz.

MetroChic od Villeroy & Boch

Porcelánová kolekce MetroChic je ztělesněním nadčasové, noblesní, kosmopolitní elegance na první pohled inspirované art decem. Kostní porcelán sametově bílé barvy je doplněn o ručně malované geometrické detaily a v kombinaci s pozlacenými příbory či křišťálovými sklenicemi dotvoří luxusní servis hodný unikátnosti štědrovečerní večeře. Tento typ porcelánu je odolný vůči poškození, a jeho povrch tak nenarušíte ani při krájení smaženého kapra. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na pottenpannen.cz.


Winter Glow od Villeroy & Boch

Pokud chcete vsadit na jistotu a vnést do atmosféry štědrovečerního stolování kouzlo bílých Vánoc, kolekce Winter Glow je pro vás tou pravou volbou. Bílý porcelán kombinující matné a lesklé prvky vyvolává dojem, že je nádobí pokryto silnou vrstvou námrazy. Krémové tóny zdobené drobnými zlatými hvězdičkami a tečkami glazuru rozzáří a dodají vaší slavnostní tabuli sváteční šmrnc. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na pottenpannen.cz. 

Toy´s Delight od Villeroy & Boch

Vánoční série porcelánu Toy´s Delight od Villeroy & Boch oplývá barvami a motivy, které jsou spjaty s Vánocemi. Nejvýraznějším prvkem celé kolekce je kombinace červené a zelené barvy, která je klasickým symbolem vánočních dnů. Ručně malovanými detaily vánoční tematiky vykouzlíte nezapomenutelnou atmosféru dle vašeho vkusu. Svůj vánoční porcelánový servis můžete doplnit o kousky bílé varianty porcelánu s reliéfním zdobením Toy´s Delight Royal Classic. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na pottenpannen.cz. 

Toy´s Delight Royal Classic od Villeroy & Boch

Modernější bílou variantou svátečního porcelánu Toy´s Delight je série Villeroy & Boch Toy´s Delight Royal Classic. Nádobí z této kolekce vyniká zejména díky použití reliéfních motivů hraček z německé oblasti Krušných hor. Kolekci doporučujeme kombinovat s barevně dekorovanou vánoční sérií Toy’s Delight. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na pottenpannen.cz.

Collier Blanc od Villeroy & Boch

Kolekce Collier Blanc se svým matným povrchem s nápadným dekorem, který připomíná rytinu ostrých, opakujících se hrotů, na první pohled nepůsobí jako typický vánoční servis. Díky své čistotě a eleganci je ale ideálním prvkem pro kombinaci se svátečně laděnými detaily v podobě vánočních svícnů, typické červené barvy či motivů Santa Clause. Působí velmi moderně. Bílá, neutrální barva působí nadčasově a luxusně zároveň. K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk nebo na pottenpannen.cz.

You may also like...