Kouzelná vánoční světla a betlém pro Pitkovice

Srdečně vás všechny zveme na předvánoční sousedskou akci spojenou s rozsvícením vánočních světel v Pitkovickém parku. Čeká nás společné zdobení stromečků, za dětmi přijde Mikuláš se svým doprovodem a též budete mít možnost přispět do charitativní sbírky místnímu Alzheimer centru.

Pokud nám to situace dovolí, rádi bychom to celé pojali jako společnou sousedskou akci, kdy bychom s ostatními návštěvníky z Pitkovic i okolí nazdobili stromečky. Termín jsme naplánovali na 5. prosince od 15 hodin.

Pojďte s námi nazdobit stromečky v Pitkovickém parku a prožít společně příjemné předvánoční odpoledne. V rámci akce se můžete těšit na dílničku, kde si můžete vyrobit vánoční ozdoby, za dětmi přijde Mikuláš s čertem a andělem a čekat na ně bude i schránka na dopisy Ježíškovi. 

Součástí akce bude materiální sbírka pro ALZHEIMER HOME Pitkovice. Můžete přispět balenými, sušenkami nebo dalšími balenými pochutinami. Vybrané dobroty předáme pracovníkům centra následující den.

Ozdoby na stromečky si můžete vyrobit v dílničce nebo přinést z domu vlastní. Zdobit budeme zdejší jabloňky a keře. Připravená budou vánoční světla a betlém ze slámy. Protože se jedná o sousedskou akci, můžete přinést trochu cukroví, případně svařák pro sebe a své blízké. Jako doprovod budou znít vánoční písně a koledy.

Bude toho samozřejmě mnohem více, koukněte na letáček s programem a podrobnostmi. Pokud by nám vládní opatření neumožnila sejít se ve větším počtu při našem malém slavnostním setkání, budeme rozsvícení světel vysílat on-line. O tom vás budeme včas informovat. Přidat svou ozdobu na stromeček budete moct v takovém případě kdykoli v dalších dnech.

Další informace najdete u nás na webu spolutadyated.cz nebo na našem FB: https://www.facebook.com/spolutadyated

Inga Petryčka, předsedkyně Spolu tady a teď, z.s.

 

You may also like...